skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قیمت LUNA 2 بعد از توزیع ایرداپ در بایننس ۹۰ درصد رشد کرد

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

افزایش قیمت LUNA 2

قیمت توکن جدید شبکه ترا (LUNA 2) برای مدت کوتاهی دیروز به بالاترین حد روزانه یعنی ۱۱.۳۳ دلار رسید. این افزایش قیمت بعد از شروع توزیع توکن‌های جدید در صرافی رمزارزی بایننس اتفاق افتاد. اما قیمت این توکن همچنان نسبت به قیمت افتتاحیه (۱۸.۸۷ دلار)، حدود ۵۶ درصد کاهش یافته است.

به گزارش پیوست، براساس داده‌های CoinGecko در زمان نگارش این گزارش قیمت توکن لونا ۲، به حدود ۸ دلار رسیده‌ است که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳۵ درصد رشد را نشان می‌دهد. قیمت این توکن در برخی صرافی‌های رمزارزی تا ۱۲ دلار هم بالا رفته است.

صرافی رمزارزی بایننس جزو صرافی‌هایی است که برای کمک به راه‌اندازی مجدد اکوسیستم ترا اعلام آمادگی کرده است و به کاربران واجد شرایط از ساعت ۶ صبح UTC روز ۳۱ می، توکن‌های جدید را اختصاص می‌دهد.

طرح احیای مدیرعامل ترا شامل هارک‌فورک بلاک‌چین و انتشار مجدد توکن‌های Luna برای سرمایه‌گذاران متضرر این شبکه است. درحالی که توسعه‌دهندگان پروژه ترا با همکاری صرافی‌های رمزارزی قصد دارند طرح احیای این پروژه را اجرا کنند پیش‌بینی‌ها بر این اساس بوده که با شروع فرایند اختصاص توکن به‌وسیله بایننس، احتمالا قیمت این توکن دچار افت بیشتری شود که البته تا به اینجای کار این اتفاق نیوفتاده است.

با توجه به طرح احیای اکوسیستم لونا، کاربرانی که در گذشته توکن‌های Terra Luna Classic (LUNC)، TerraUSD Classic (USTC) و Anchor Protocol UST (aUST) را داشته‌اند، اکنون واجد شرایط برای دریافت توکن‌های جدید هستند. اما سرمایه‌گذاران زیادی در توییتر از ایردراپ ترا ابراز نارضایتی کرده‌اند. برای مثال یکی از کاربران در توییتی ادعا کرده است که در جریان ریزش قیمت لونا ۵۰ هزار دلار متضرر شده است در صورتی که ۱۱۲ دلار با ایردراپ دریافت کرده است.

حساب تایید شده terra_money در توییتر اعلام کرد تاکنون مشکلاتی در جریان ایردراپ وجود داشته اما به‌دنبال راه‌حل برای برطرف کردن هرچه زودتر مشکلات است.

https://pvst.ir/cgu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو