skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صرافی رمزارزی رمزینکس از ایردراپ لونا پشتیبانی کرد

۹ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صرافیی رمزینکس

صرافی رمزارزی رمزینکس با پشتیبانی از ایردراپ شبکه Terra 2 توکن‌های جدید این شبکه را در اختیار کاربرانش قرار داد.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، تخصیص این توکن‌ها به کاربران بر اساس موجودی کیف پول آنها در صرافی رمزینکس در ساعت ۰۰:۰۰ و در تاریخ ۶ خرداد انجام شده است. بعد از شوک بزرگی که به‌ واسطه ریزش ۹۹ درصدی لونا در ماه گذشته به بازار رمزارزها وارد شد، توسعه‌دهنده‌های این شبکه طرحی برای احیای این اکوسیستم ارائه دادند. با اجرای این طرح شبکه جدیدی به نام ترا ۲ شکل گرفت و بعداز راه‌اندازی این شبکه روند اختصاص ایردراپ به کاربران برای جبران خسارت آنها آغاز شد.

بعد از این اتفاق، شبکه قدیمی ترا به ترا کلاسیک و توکن قدیمی این شبکه هم به لونا کلاسیک تغییر نام داد. کاربران متضرر این شبکه بعد از راه‌اندازی شبکه جدید توکن جدید یا همان Luna 2 را به‌ وسیله ایردراپ دریافت کردند. ایردراپ شبکه جدید لونا در تاریخ ۲۸ مه آغاز شد و بسیاری از صرافی‌های رمزارزی جهانی از آن پشتیبانی کردند. صرافی رمزارزی رمزینکس هم با پشتیبانی از این ایردراپ توکن‌های جدید را به کاربرانش تخصیص داد.

اختصاص توکن‌های لونا ۲ در تمام صرافی‌ها از جمله رمزینکس بر اساس اسنپ‌شات گرفته‌شده در تاریخ ۶ خرداد است و برای دریافت این ایردراپ از طرف کاربران هیچ اقدامی لازم نیست.

https://pvst.ir/cgq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو