skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

لندین برنده نهایی اینوتکس پیچ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اینوتکس2022

«لندین»، به عنوان سرویس لندینگ پیج ساز، از دیدگاه داوران و مخاطبان، برنده نهایی اینوتکس پیچ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ شد.

به گزارش روابط عمومی لندین، امسال برای سومین بار رقابت نهایی بین استارت‌آپ‌ها در اینوتکس پیچ و در قالب نبرد استارت‌آپی (Battle) اتفاق افتاد و در نهایت «لندین» به عنوان برترین استارت‌آپ‌ رویداد اینوتکس ۲۰۲۲ از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب شد.

اینوتکس پیچ، به عنوان یکی از بزرگترین رقابت‌‌ها بین استارت‌آپ‌های سراسر کشور از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در مرحله نخست استارت‌آپ‌‌ها به صورت آنلاین داوری می‌شوند و از استارت‌آپ‌‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله رقابت در استان‌های مختلف برگزار می شود و پس از آن از هر شهر دو نفر انتخاب می‌شوند. در ادامه از استارت‌آپ‌های برگزیده شده در مرحله مقدماتی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید که در نهایت برترین استارت‌آپ‌ رویداد اینوتکس ۲۰۲۲ از دیدگاه داوران و مخاطبان  «لندین» انتخاب شد.

لندین یک سرویس لندینگ پیج ساز است که کاربران به کمک آن می‌توانند بدون نیاز به دانش فنی و صرفه‌جویی در زمان پیج حرفه‌ای خود را بسازند. علاوه بر اینکه کاربران لندینگ پیج خود را می‌توانند به سایر سرویس ها از جمله گوگل آنالیتیکس، تک منیجر، رایچت، یکتانت متصل کرده تا عملکرد بهتری را تجربه کنند.

هم اکنون لندین به بیش از ۱۰ هزار کسب و کار آنلاین خدمات ارائه می‌دهد و بصورت میانگین ماهانه لندین بیش از ۱.۵ میلیون ترافیک ورودی بر روی لندینگ پیج‌ها را میزبانی می‌کند. برخی از امکانات لندین قابلیت اتصال به دامنه،اتصال به سایر سرویس‌ها، فرم ساز و مدیریت یکپارچه مشتریان در یک پلتفرم، تحمل ترافیک در کمپین‌های پر مخاطب وهویت بصری آماده است.

https://pvst.ir/cci

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو