skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بلوبانک، از سرویس بلوباکس رونمایی کرد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بلوباکس بلوبانک

بلوباکس، جدیدترین قابلیت در نسخه جدید بلوبانک است که مثل یک صندوق برای نگهداری و پس‌انداز پول عمل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، بلوباکس، مهم‌ترین قابلیت در نسخه جدید بلوبانک است که مثل یک صندوق برای نگهداری و پس‌انداز پول عمل می‌کند. کاربران با این قابلیت می‌توانند بر اساس نیاز خود یک تا چند باکس بسازند و از حساب بلوبانک خود مبلغ دلخواه را وارد باکس کنند. در این حالت حتی وقتی موجودی‌ کاربران ناکافی است، مبلغ درون باکس دست‌نخورده باقی می‌‌ماند. در واقع باکس‌ها حتی با موجودی صفر هم پابرجا خواهند بود تا زمانی که کاربر خود اقدام به حذف باکس کند و از آنجا که موجودی بلوباکس جزئی از موجودی حساب کاربران است، همانند حساب اصلی به آن سود تعلق خواهد گرفت.

این صندوق‌ها تنها و تنها از حساب بلوبانک کاربران قابلیت شارژ شدن دارند و افراد دیگر از دیگر حساب‌ها یا دیگر بانک‌ها قادر نیستند که باکس‌ها را شارژ کنند. همچنین، برای خارج کردن موجودی از بلو باکس با استفاده از منوی برداشت، همه یا بخشی از موجودی فقط قابل انتقال به حساب اصلی بلوبانک است. این عملیات به صورت آنی و بدون کارمزد انجام می‌شود ضمنا اگر باکس بسته شود، موجودی آن به حساب بلوبانک کاربر برمی‌گردد.

مزیت داشتن چنین فضای مجزایی، نگهداری مبالغ مازاد، اقساط، پس‌انداز و غیره است که از هزینه‌های روزمره جدا شده و امکان خرج اشتباه را کم می‌کند.

برای فعال کردن این سرویس ابتدا باید اپلیکیشن بلوبانک را به‌روز کرده و سپس از قسمت داشبورد وارد منوی باکس شوید و باکس مورد نظر خود را بسازید. اگر با وجود به‌روزرسانی همچنان منوی مورد نظرفعال نشد، پس از چند روز این سرویس برای تمامی کاربران فعال می‌شود.

ایجاد بلوباکس نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ یا کارمزدی ندارد و بدیهی است که تنها نیاز ضروری، داشتن حساب فعال در بلوبانک است. شما می‌توانید با یک حساب بلوبانک، تا ۱۰ باکس بسازید و حساب خود را در ۱۰ باکس متفاوت مدیریت کنید.

https://pvst.ir/cch

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو