skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان درخواست کارت المثنی بانک پاسارگاد در نسخه جدید ویپاد فراهم شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ویپاد بانک پاسارگاد

درخواست صدور کارت المثنی بانک پاسارگاد در جدیدترین نسخه ویپاد فراهم شده است و کاربران این اپلیکیشن می‌توانند با به‌روزرسانی برنامه خود از این امکان استفاده کنند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، در نسخه جدید اپلیکیشن ویپاد ضمن ارائه امکانات و قابلیت‌های جدید، رابط کاربری و عملیات‌های بانکی نیز بهبود پیدا کرده است.

یکی از مهم‌ترین امکانات جدید این نسخه، درخواست صدور کارت المثنی است و کاربرانی که به دلیل مفقودی یا سرقت کارت بانکی، به کارت بانکی قبلی خود دسترسی ندارند، می‌توانند از طریق نسخه جدید برنامه ویپاد، بعد از مسدودسازی کارت، نسبت به درخواست صدور کارت المثنی اقدام کنند. کارت جدید، پس از انجام فرآیندهای لازم بانکی، مجددا صادر و برای کاربر ارسال خواهد شد.

در سایر بخش‌ها هم، روند افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد در ویپاد تسهیل شده و همچنین نحوه و سرعت ارتباط با پشتیبانی برای طرح سوالات و دریافت راهنمایی، بهبود یافته است.علاوه بر این، ظاهر و رابط کاربری صفحه اصلی برنامه نیز بهینه شده و مشکلات جزئی گزارش شده توسط کاربران هم برطرف شده‌ است.

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، امکان افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد را کاملا آنلاین فراهم کرده است و پس از آن، تمام خدمات بانکی این اپلیکیشن مثل انتقال وجه، دریافت کارت فیزیکی، دریافت تسهیلات خرد بانکی بدون ضامن و وثیقه و صرفا مبتنی بر اعتبارسنجی آنلاین، دریافت کارت هدیه مجازی وغیره مهیا شده است.

https://pvst.ir/cce

17 نظر

  1. سلام من کارت پاسارگاد ندارم نمی دانم چه کسی از چه کانالی برام کارت پارساگاد گرفته که نه شماره کارت را در اختیار دارم ونه مشخصات کارت را چه جوری مسذودش کنم

  2. من بعد آزادی از زندان قزل الحصار موجودی پاسارگادم را ۷۰۰هزار تومن کارت هدیه بهم دادن و من کارت رو گم کردم حالا چطوری میتونم پولم رو بگیرم

    1. سلام، احتمالا می‌توانید با مراجعه به امور مالی زندان قزل‌حصار شماره کارت هدیه‌ای که برای شما صادر شده است را پیدا کنید و پس از اعلام به بانک، درخواست کنید در صورتی که موجودی کارت هدیه استفاده نشده باشد آن کارت را باطل و کارت دیگری صادر کنند. البته این صرفا یک پیشنهاد است و بستگی به سازوکارهای بانکی دارد.

  3. افتتاح حساب بصورت اینترنتی بوده و متاسفانه کارت مفقود شده.امکان دریافت کارت از شعب بانک پاسارگاد امکان پذیر هست؟

  4. سلام من کارت المثنی را درخواست کردم بعد از گم کردن کارت اولی وتا الان نیومده من هم الان کارت اولی رو پیدا کردم میشه رفع مسدودی کنم وکارتم را فعال کنم ؟

  5. سلام وقتتون بخیر ببخشید من کارتم گم کردم الان اگه بخوام درخواست مجدد کارت بدم شماره حساب تغییر که نمیکنه فقط شماره رمز جدید میگیرم و اینکه سکها وامتیازهام مه کم نمیشه با درخواست مجدد میخواستم با امتیازی که جمع کردم وام بگیرم ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو