skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در رویداد اینوتکس استیج ۲۰۲۲

عاطفه چوپان نویسنده میهمان

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 ده‌ها سرفصل مهم اکوسیستم استارت‌آپی در استیج اینوتکس ۲۰۲۲ همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۲) در پارک فناوری پردیس مطرح می‌شود.

به گزارش پیوست، رضا غیابی، دبیر شورای محتوایی رویداد اینوتکس، نکته کلیدی در حوزه استارت‌آپ را لزوم گفت‌وگوی سازنده بین حاکمیت، دولت، بخش خصوصی و دیگر ذی‌نفعان دانست و گفت: این مهم در استیج اینوتکس ۲۰۲۲ رخ خواهد داد.

او با اشاره به تاریخچه نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، آغاز تحول رویداد اینوتکس را با اضافه شدن بخش محتوا به این رویداد از سال ۱۳۹۷ اعلام کرد و گفت: موفقیت رویداد استیج اینوتکس باعث شد تعداد کنفرانس‌ها و رویدادهای ترویجی بیشتر از یکی باشد.

غیابی ادامه داد: برگزاری اینوتکس استیج ۲۰۲۲ بر عهده اندیشکده فرصت‌آفرین است و با حمایت پست‌بانک ایران برگزار خواهد شد. در این استیج بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفت‌وگوی هیجان‌انگیز و چالشی با هدف فرهنگ‌سازی کارآفرینی، شنیدن ناشنیده‌ها و همچنین ایجاد انگیزه در جوانان با محوریت موضوعات تنظیم‌مقررات استارت‌آپی، طرح صیانت، تصویر کلان اکوسیستم استارت‌آپی ایران و جهان، سرمایه‌های انسانی و غیره برگزار خواهد داشت.

از جمله رویدادهای دیگر که توسط پارتنرهای مجزا برگزار می‌شود می‌توان به ایستگاه آینده با محوریت مرور روندهای رو به رشد فناوری‌های جدید، در قالب بیش از ۲۰ ساعت سخنرانی، پنل، گفت‌وگو و نمایش فیلم، تاثیرات اقتصادی، سیاسی،‌ اجتماعی و فرهنگی این فناوری‌ها بر آینده زندگی بشر با حضور مهمانان برجسته داخلی و بین‌المللی اشاره کرد.

علاوه بر این در استیج حکمرانی این فروم که با همکاری اندیشکده حکمرانی شریف برگزار می‌شود قصد دارد تا با حضور صاحب‌نظران، سیاست‌گذاران و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور، به بررسی مهم‌ترین چالش‌های حکمرانی در ارتباط با حوزه فناوری و نوآوری بپردازد.

https://pvst.ir/cbi
عاطفه چوپاننویسنده میهمان

  خبرنگاری را از سال ۱۳۹۱ و با سرویس اقتصادی ایسنا «خراسان رضوی» شروع کردم. پنج سال بعد و با اتمام دوره دانشجویی همکاری با مجموعه‌های مختلفی از جمله دنیای اقتصاد، روزنامه خراسان و شرکت خدمات روابط عمومی رادکان را تجربه کردم. یک سال مدیر رسانه شورای شهر مشهد بودم و از رسانه یک قدم عقب کشیدم و با فعالیت در روزنامه شهرآرا دوباره به خانه برگشتم. سه سال بعد و پس از مهاجرت به تهران به تجارت‌نیوز رفتم و بعد به نوشتن پرونده‌های اجتماعی در هفته‌نامه تجارت‌فردا مشغول شدم و حالا با افتخار عضوی از خانواده پیوستم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو