skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

میزبانی از ۴ رویداد تخصصی ریورس پیچ در اینوتکس ۲۰۲۲

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اینوتکس2022

چهار رویداد تخصصی ریورس پیچ در حوزه‌های هلال احمر، صنایع معدنی و سنگ آهن، صنعت نفت و صنعت مواد غذایی همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۲) در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه اینوتکس، در این رویداد قرار است صنعتگران و شرکت‌های مختلف به بیان نیازهای خود بپردازند و شرکت‌های فناور و افرادی که توانایی پاسخ دادن به این نیازها را دارند، راه‌حل‌های خود را متناسب با نیاز مطرح‌شده ارائه دهند.

ارائه نیازهای فناورانه هلال احمر ایران

اولین رویداد تخصصی ریورس پیچ با موضوع «ارائه نیازهای فناورانه هلال احمر» برگزار می‌شود. این رویداد در جهت تحقق اهداف کشور در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین و با توجه به توافق صورت‌گرفته با جمعیت هلال احمر، به‌ عنوان یک سازمان بزرگ با زیرمجموعه‌های مختلفِ دارای نیاز فناورانه، ارائه خواهد شد.

پس از هماهنگی‌های صورت‌گرفته با «شرکت دانش‌بنیان کاریزاعتماد»، کارگزار فن‌بازار ملی ایران، نیازهای جمعیت هلال احمر ایران در حوزه‌های امداد و نجات، دارو و درمان و تجهیزات پزشکی مشخص شده و قرار است روز سه‌شنبه  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح، در نمایشگاه اینوتکس 2022 ارائه شود. پس از ارائه نیازها، جلسات B2B به منظور بررسی توانمندی‌ها و انتخاب فناوران برای انجام مذاکرات نهایی برگزار می‌شود.

ارائه نیازهای فناورانه صنعت نفت

با توجه به بازار بالقوه بزرگی که شرکت‌های فعال در صنعت نفت ایران دارند، ضرورت توجه به توانمندسازی و کمک به ورود شرکت‌های جوان ایرانی به این حوزه را دو چندان می‌کند. از این رو، این طرح و رویکرد نو در مدیریت کلان صنعت نفت و به خصوص درباره نوآوری طی چند سال گذشته مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

به همین دلیل مرکز نوآوری انرژیک رویداد “Energic Call For Solution” را در روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۱۰ برگزار می‌کند. این رویداد در جهت ارائه نیازها و چالش‌های فناورانه گروه گسترش انرژی پاسارگاد و شرکت انرژی دانا با هدف حل چالش‌های صنعت به وسیله کارآفرینان و فناوران داخلی برگزار می‌شود.

در این رویداد مدیران ارشد شرکت‌های این حوزه نیازها و چالش‌های فناورانه خود را در مقابل شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور، واحدها و تیم‌های فناور، استارت‌آپ‌ها، نخبگان و اساتید دانشگاهی علاقه‌مند ارائه می‌کنند. مخاطبان نیز بعد از این رویداد فرصت دارند تا مناسب‌ترین راهکار را برای حل چالش فناورانه آن شرکت‌ها ارائه دهند. پس از ارائه طرح‌های پیشنهادی، کمیته داوری تخصصی شرکت‌ دانش‌بنیان و فناور راهکار برتر را به منظور انعقاد قرارداد انتخاب می‌کند.

ارائه نیازهای فناورانه شرکت سنگ آهن مرکزی

با هدف اعلام و معرفی نیازها و چالش‌های فناورانه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، متخصصان و پژوهشگران این حوزه، رویداد ملی «معرفی نیازهای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران» را در روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌کنند. در این رویداد نیازها و چالش‌های فناورانه شرکت سنگ آهن مرکزی در حوزه‌های مختلف توسط نمایندگان آن ارائه و معرفی خواهد شد و فناوران و متخصصانی که قادر به رفع یا ارائه راهکار باشند، در قالب نشست‌های B2B با نمایندگان شرکت سنگ آهن مرکزی به مذاکره خواهند پرداخت. رویداد ریورس پیچ شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به همت شبکه فن بازار ملی ایران، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و از سوی شرکت راهکار تجارت پویا سورنا (فن بازار منطقه‌ای یزد) برگزار می شود.

ارائه نیازهای فناورانه صنعت مواد غذایی

شبکه ملی فن بازار و شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با همکاری شرکت مهرام با هدف حمایت از شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها، به جمع‌آوری و ارائه نیازهای فناورانه صنعت غذایی اقدام کرده است.
این رویداد روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۴ برگزار و در آن با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، به رفع نیازهای مشخص‌شده در این حوزه پرداخته می‌شود.

https://pvst.ir/caj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو