skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۰۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحریریه پیوست

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیوست ۱۰۰

اولین شماره پیوست در سال و قرن جدید، شماره ۱۰۰ ماهنامه است و به مناسبت تلاقی پایان قرن و ۱۰۰ شماره پیوست، پرونده ویژه این شماره به بررسی تاثیرات رشد و همه‌گیری ارتباطات و فناوری اطلاعات بر بخش‌های مختلف زندگی ما ایرانی‌ها اختصاص پیدا کرده است.

تیتر «برش عمیق خاکستری» که بر روی جلد این شماره آمده، تعداد صفحات زیادی را نمایندگی می‌کند و پرونده ویژه این شماره، با حذف فرم‌های باشگاه مدیران، خدمت و تجارت، حقوق فناوری راه حل شکل گرفته است.

این پرونده ویژه، ابتدا به موضوعاتی مانند تاریخ‌نگاری در حوزه ICT و سیاست‌گذاری در این عرصه پرداخته شده و پس از آن مسائل دیگری مانند شهر، آموزش، زنان، اقتصاد، رسانه، پول و دارایی و… مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در پرونده ویژه این شماره تلاش شده است از نویسندگان بیرون از تحریریه پیوست استفاده شود تا موضوعات از زاویه‌ای جدید مورد بررسی قرار گیرند.

بیرون از این پرونده، ابتدا گزارشی درباره ورود تپسی به بازار سرمایه و سپس گفت‌وگویی با دبیر شورای عالی فضای مجازی آمده‌اند.

بخش جهان شماره ۱۰۰ نیز همگام با صفحات ویژه، موضوع «داده» در ۱۰۰ سال گذشته و تحولات آن در جهان را دستمایه تمامی صفحات خود قرار داده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۱۰۰ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

+نسخه متنی شماره ۱۰۰ ماهنامه پیوست

https://pvst.ir/c9q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو