skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزیر ارتباطات خواستار تسریع در اصلاح تعرفه‌های پستی شد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عیسی زارع‌پور

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گردهمایی موزعین پست استان تهران و در حضور معاون اول رئیس جمهور به مشکلات و موانع کارکنان پست اشاره کرد و از معاون اول رئیس جمهور خواست برای تصویب تعرفه‌های جدید خدمات پستی در ستاد تنظیم بازار، همکاری کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور در مراسم گردهمایی موزعین پست استان تهران که شب گذشته (۶ اردیبهشت) در موزه ارتباطات برگزار شد، به مشکلات و مسائل کارکنان شرکت پست پرداخت و با اشاره به اینکه در ۲ سال گذشته و با همه‌گیری ویروس کرونا کار پست چندین برابر شد، گفت: بار اصلی خرید‌های اینترنتی و کسب‌وکارهای دیجیتال در این دوران برعهده کارکنان شرکت ملی پست بود.

زارع‌پور افزود: ما برنامه داریم با ظرفیت‌های موجود و با بهره گیری حداکثری از فناوری‌های جدید، پست هوشمند را محقق کنیم.

وزیر ارتباطات، شرکت پست را شرکتی بر مبنای درآمد، هزینه و دریافت تعرفه عنوان کرد و گفت: چند سالی است که تعرفه‌های پستی تغییری نداشته است و ما تلاش کردیم در سال گذشته تعرفه‌های پستی را در کمیسیون تنظیم مقررات به روز کنیم و امیدواریم با مساعدت معاون اول در ستاد تنظیم بازار مصوب شود.

او افزود: ما درخواست داریم تعرفه‌های پستی مانند تعرفه‌های پزشکی که در ابتدای هر سال در هیات دولت مصوب می‌شود بر اساس تورم سالانه اصلاح شود و ما دیگر شاهد مشکلات موجود نباشیم.

زارع‌پور به سختی کار کارکنان پست به خصوص موزعین نیز اشاره و از معاون اول درخواست کرد این موضوع مجدد در کمیسیون اجتماعی دولت مطرح و تصویب شود.

در این مراسم محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کارکنان شرکت پست به ویژه در دوران شیوع کرونا تأکید کرد: باید شرکت ملی پست ایران با توجه به وضعیت جدید اداره کشور و افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی و خانگی، نقش اساسی در جابجایی کالاها و اموال مردم داشته باشد.

مخبر تاکید کرد: باید امکانات مناسب با توجه به نقش و وظایف جدید این شرکت در اختیار این سازمان قرار گیرد.

او با اشاره به دغدغه‌ها و مشکلات کارکنان پست، گفت: دولت تمام تلاش خود را در کمیسیون‌ها و هیات دولت به کار خواهد بست تا مشکلات این قشر زحمت‌کش هرچه سریعتر برطرف شود.

https://pvst.ir/c8k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو