skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

راه‌اندازی سرویس «بک‌لینک» مایکت برای توسعه‌دهندگان اندروید

۳۰ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مایکت با راه‌اندازی سرویس «بک‌لینک»، به توسعه‌دهندگان اندرویدی این امکان را می‌دهد تا به ازای هر کلیک یکتا (Unique Click) روی دکمه دانلود برنامه از مایکت (در وب‌سایت خود) درآمدی دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی مایکت، در سرویس بک‌لینک مایکت، توسعه‌دهنده که قبلاً به صورت رایگان لینک دانلود برنامه یا بازی خود را در استورهای اندرویدی (گوگل‌پلی، مایکت، کافه‌بازار و غیره) قرار می‌داد، می‌تواند در پنل توسعه‌دهنده مایکت، از این موضوع برای خود درآمدزایی کند. در واقع این قابلیت را به توسعه‌دهنده می‌دهد تا به ازای هر کلیک یکتا (Unique Click) روی دکمه دانلود برنامه از مایکت (در وب‌سایت خود)، درآمد دریافت کند. این درآمد به صورت اعتبار سرچ‌ادز در انتهای ماه به حساب توسعه‌دهنده واریز خواهد شد.

مایکت اصلی‌ترین هدف این سرویس را افزایش درآمد توسعه‌دهندگان بازی و اپلیکیشن در مایکت می‌داند که به منظور رفع دغدغه‌های توسعه‌دهندگان و درآمدزایی بیشتر آنها راه‌اندازی شده است.

ثریا رضایی، مدیر توسعه‌ تجاری مایکت، درباره‌ اضافه شدن این قابلیت می‌گوید: امکان ارجاع توسعه‌دهنده به صفحه برنامه خود در مایکت (بک‌لینک) پیش از این هم در مایکت وجود داشت و در متون راهنمای توسعه‌دهنده در وب‌سایت، از آن صحبت کرده بودیم. با این حال امکاناتی که برای بک‌لینک و فرستادن کاربر از یک لینک به مایکت وجود داشت، هنوز به سطح امروز خود نرسیده بود. حالا این سرویس را با کمک جمعی از توسعه‌دهندگان و تیم‌های داخلی مایکت تست می‌کنیم و دیگر بک‌لینک این توانایی را دارد تا علاوه بر آمارهای مرتبط، درآمدزایی نیز برای توسعه‌دهنده به همراه داشته باشد.

رضایی درباره‌ پروسه‌ی همکاری و استفاده از بک‌لینک در فاز کنونی می‌گوید: طی روزهای اخیر علاوه بر راه‌های معمول ارتباطی چون ایمیل و غیره سعی کردیم تا با توسعه‌دهندگان مستقیم صحبت کنیم و علاوه بر معرفی سرویس، دغدغه‌هایشان را نیز در این زمینه بشنویم. به این ترتیب با بیش از ۵۰ توسعه‌دهنده‌ برتر مایکت صحبت کردیم و بسیاری از آنها در حال حاضر مشغول استفاده از این سرویس هستند.

توسعه‌دهندگانی که تمایل به استفاده از سرویس بک‌لینک و درآمدزایی از طریق آن دارند، می‌توانند با تیم توسعه‌ تجاری مایکت با موضوع «بک‌لینک» در ارتباط باشند.

 

https://pvst.ir/c6z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو