skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

معاون وزیر ارتباطات: زیرساخت پنجره واحد برای ارائه خدمات الکترونیکی آماده است

۲۳ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رضا باقری اصل

معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات از آماده شدن زیرساخت‌های لازم برای پنجره واحد خدمات الکترونیکی و تسهیل شرایط صدور مجوزها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضا باقری اصل با اشاره به اجرای تبصره ۴ قانون اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، گفت: مقرر شده تا دستگاه‌ها نسبت به ایجاد زیرساخت پنجره واحد و تسهیل شرایط صدور مجوزها برای ارائه خدمات الکترونیکی به کسب‌وکارها در درگاه ملی صدور مجوزهای کشور اقدام کنند.

او به اقدامات انجام شده توسط وزارت ارتباطات در این حوزه اشاره کرد و افزود: با تامین زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله سامانه، پهنای باند مورد نیاز، مرکز داده و سایر نیازمندی‌ها بستر اجرای مصوبات هیات مقررات‌زدایی را فراهم کرده است و در فاز نخست تمام استعلام‌های الکترونیکی ارائه شده توسط دستگاه‌های اجرایی در مرکز ملی تبادل اطلاعات برای درگاه ملی مجوزهای کشور قابل ارائه و بهره‌برداری شده است.

باقری اصل فاز بعدی این برنامه را بر اساس درخواست هیات مقررات‌زدایی آماده ایجاد سرویس‌های مورد نیاز این هیات برای تسهیل و تسریع در صدور مجوزهای کسب‌وکار دستگاه‌های اجرایی و الکترونیکی شدن کلیه مدارک و استعلامات و نیز اعلامی شدن بسیاری از مجوزها است.

معاون وزیر ارتباطات و دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات درباره گزارش وزیر اقتصاد به مجلس نیز اشاره کرد و گفت: مجلس شاهد گزارش وزیر اقتصاد در اجرای قانون مربوط به تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار بود که برای تحقق دستور مقام معظم رهبری به عنوان شعارسال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نقش اساسی دارد.

https://pvst.ir/c60

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو