skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرمایه‌گذاری یکتانت در سایت کار دات آی آر

سمانه سمیع تحریریه

۲۳ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 یکتانت پلتفرم فعال در زمینه تبلیغات آنلاین از سرمایه‌گذاری خود در رسانه‌ی خودرویی «کار دات آی آر» (Car.ir) خبر داد.

یکتانت پس از سرمایه‌گذاری در نوین‌هاب و ایران سامانه در سال ۱۴۰۰، حالا بخشی از سهام رسانه‌ «کار دات آی آر» را خریداری کرده است.کار دات آی آر هدف از فعالیت خود را ارائه اطلاعات جامع به کاربران در خصوص خودروهای مختلف و بررسی کیفیت و قیمت آن‌ها در کنار اطلاع از تازه‌ترین اخبار حوزه خودرو می‌داند.

سینا مومنی مدیرعامل یکتانت
سینا مومنی مدیرعامل یکتانت: نگاه کلی یکتانت به شرکت‌های زیرمجموعه خود، نگاهی از نوع هم‌افزایی است

سینا مؤمنی، مدیرعامل یکتانت با اعلام این خبر، در خصوص دلایل سرمایه‌گذاری یکتانت توضیح داد: «در بسیاری از کسب‌وکارها، یکی از راه‌های توسعه، سرمایه گذاری در بالا یا پایین زنجیره تأمین شناخته می‌شود. در مدل کسب‌وکاری یکتانت، پایین زنجیره تأمین، کسب‌وکارهایی هستند که به تکمیل خدمات دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کنند. یکی از مصادیق این موضوع برای یکتانت، نوین هاب بوده که سبد خدمات دیجیتال مارکتینگ ما را تکمیل می‌کند. بالای زنجیره تأمین یکتانت اما وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده هستند که سرمایه‌گذاری در کار دات آی آر یکی از همین موضوعات به شمار می‌رود.»

مؤمنی در ادامه افزود: «نگاه کلی یکتانت به شرکت‌های زیرمجموعه خود، نگاهی از نوع هم‌افزایی است. با توجه‌ به قرار گرفتن کار دات آی آر در سمت بالای زنجیره تأمین یکتانت، یعنی سمت سایت‌های منتشر کننده، نگاه این شرکت از نوع هم‌افزایی بوده و سعی دارد تا با استفاده از سرویس‌های خود، به رشد و توسعه این سایت کمک کرده و با استفاده از تجربیات این زیرمجموعه، به ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده خود بپردازد.»

کار دات آی آر از سال ۱۳۹۲ در حوزه اطلاع‌رسانی اخبار خودرو و مشخصات فنی خودروهای داخل کشور فعالیت کرده و به مقایسه، بررسی قیمت، تست و بررسی خودروها می‌پردازد. این رسانه در شبکه‌های اجتماعی نیز، در کنار انتشار مطالب تخصصی سایت،  منبعی برای اخبار روز و حاشیه‌های دنیای خودرو هم به شمار می‌رود.

کسرا ابراهیمی، مدیر کسب‌وکار کار دات آی آر میزان سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این استارت‌آپ از سوی یکتانت را ۷ میلیارد تومان به ازای ۵۰ درصد سهام اعلام کرد.

کسرا ابراهیمی، مدیر کسب‌وکار کار دات آی آر نیز در خصوص این سرمایه‌گذاری به پیوست گفت: تخصص و مهارتی که در کار دات آی آر وجود داشت، توسط یکتانت شناسایی شد و حالا این امکان برای هر دو مجموعه فراهم شده تا هم‌افزایی مثبتی در روند فعالیت‌های هر دو مجموعه اتفاق بیفتد. فعالیت کار دات آی آر در زمینه خودرو و فعالیت‌ها و تجربه‌های یکتانت در زمینه تبلیغات آنلاین می‌تواند بستر مناسبی در این حوزه باشد.او همچنین میزان این سرمایه‌گذاری را  ۷ میلیارد تومان برای ۵۰ درصد سهام کار دات آی آر عنوان کرد.
ابراهیمی در ادامه توسعه در بخش فنی سایت را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آتی کار دات آی آر دانست و گفت: «به دنبال این هستیم که با توسعه همکاری‌‌ها با کسب و کارهای فعال در صنعت خودرو، برای Car.ir، کانال‌های درآمدی جدیدی ایجاد کنیم. البته در این مسیر از تجارب و فرصت‌های هم‌افزایی با یکتانت در افزایش و به درآمد رساندن ترافیک موجود نیز استفاده خواهیم کرد.»

https://pvst.ir/c5x
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو