skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هادی محضرنیا سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران شد

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هادی محضرنیا سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران شد

آیین معارفه سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با حضور لطف‌الله فروزنده، معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران برگزار و هادی محضرنیا، به‌عنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، رضا واحدی‌فر به پایان مأموریت سه‌ماهه خود به‌عنوان سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران رسید. در این جلسه لطف‌الله فروزنده از سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران به عنوان یکی از نخبگان حوزه فناوری اطلاعات کشور یاد کرد و با اشاره به سوابق اجرایی محضرنیا، او را دارای تجربه موثر در این حوزه دانست.

معاون شهردار تهران با اشاره به ۱۵ برنامه شهردار تهران در سال جاری، اظهار کرد: این برنامه‌ها باید به گفتمان غالب در شهرداری تبدیل شود و از بالاترین سطح مدیریت شهری تا پایین‌ترین رده از این برنامه‌ها مطلع باشند و بدنه نیروی انسانی شهرداری تهران به دنبال چرایی اجرا نشدن یک برنامه باشند و برای آن راه‌حل ارائه دهند.

فروزنده با اشاره به اهمیت سازمان فاوای شهرداری تهران در ارائه خدمات الکترونیک به مردم اظهار کرد: سازمان فاوای شهرداری تهران به‌عنوان بسترساز ارائه خدمات الکترونیکی باید مسیری را در پیش بگیرد که مراجعات حضوری شهروندان به حداقل برسد.

هادی محضرنیا نیز در مراسم معارفه خود بیان کرد: در این دوره از مدیریت سازمان فاوا با کار بزرگ مواجه هستیم از این رو باید تغییر روش بدهیم و تحول اساسی ایجاد کنیم که این مسیر سخت تنها با همراهی همه همکاران شکل می‌گیرد تا بتوانیم به‌درستی خدمت‌گزار شهروندان تهرانی باشیم.

هادی محضرنیا سرپرست سازمان فاوای شهرداری دارای تحصیلات کارشناسی مهندسی برق‌مخابرات از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر‌هوش مصنوعی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. از مهمترین سوابق کاری او می‌توان به ریاست هیات مدیره شرکت کنترل ترافیک تهران، مدیرعاملی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آستان قدس رضوی و دبیری ستاد بازتوزیع یارانه وزارت اقتصاد اشاره کرد. او سوابق متعددی نیز در شرکت‌های خصوصی فناورانه و دانش‌بنیان از جمله تاسیس و مدیرعاملی شرکت فرادید و مدیرعاملی شرکت تیارا دارد.

https://pvst.ir/c5g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو