skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امیر محمدزاده مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل شرکت زیرساخت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر محمدزاده لاجوردی را به‌عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر محمدزاده لاجوردی که آبان ماه سال گذشته از سوی وزیر به عضویت هیات مدیره شرکت زیرساخت درآمده بود، روز گذشته (۱۷ فروردین ۱۴۰۱) در حکمی به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت منصوب شد. پیش از این حمید فتاحی چنین سمت‌هایی را در اختیار داشت.

افزایش ظرفیت و ارتقا کیفیت شبکه زیرساخت کشور با اولویت استفاده از تجهیزات بومی، افزایش ظرفیت و میزان ترانزیت ترافیک بین‌الملل در راستای تبدیل‌شدن کشور به هاب منطقه‌ای ترافیک اینترنت، بهینه‌سازی و اصلاح مهندسی ترافیک شبکه و تمرکززدایی از آن و ارتقا امنیت و افزایش پایداری و تاب‌آوری شبکه مادر مخابراتی در مقابل تهدیدات از اهم انتظارت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از  لاجوردی است که در حکم انتصاب وی آمده است.

لاجوردی فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است. او همچنین یک دوره پسادکتری در این دانشگاه در حوزه امنیت شبکه‌های کامپیوتری گذرانده است.

مشاور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و مدیر فنی مرکز آپای دانشگاه صنعتی شریف ازجمله سمت‌های او در سال‌های گذشته هستند.

https://pvst.ir/c4z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو