skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

چهارمین گردهمایی «گراف‌دی» با محوریت ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط‌گرا برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۵ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

چهارمین گردهمایی «گراف‌دی» با شعار و محوریت «روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر» ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط‌گرا برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف‌دی، برای اولین بار مدیران عامل و مسئولان ارشد بخش اقتصادی به کمک استادان ارتباطات و با همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) و کانون کاربران ICT بر اساس استاندارهای علمی و اجرایی ارزیابی می‌شوند تا گامی در جهت توسعه دانش در روابط عمومی‌های حوزه اقتصادی برداشته شود.

سعید کریمی، دبیر اجرایی رویداد گراف‌دی، درباره این گردهمایی گفت: برای نخستین بار مدیران عامل شرکت‌های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارت‌آپ‌ها، بانک‌ها، بیمه، شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان که بیشترین ارتباط را با مجموعه روابط عمومی خود داشته باشند ارزیابی‌ و به عنوان «مدیرعامل ارتباط‌گر» انتخاب می‌شوند و تندیس دریافت می‌کنند.

او افزود این ارزیابی در دسته‌بندی‌های جداگانه با توجه به ماهیت فعالیت و میزان بودجه شرکت‌ها و در ۶ شاخص اصلی و ۱۰ زیر شاخص به صورت رایگان انجام می‌شود.

دبیر اجرایی رویداد گراف‌دی ادامه داد: کمیته علمی همایش بر اساس شاخص‌های تعیین‌شده، مدیران عاملی را که بیشترین ارتباط موثر در حوزه تعامل با روابط عمومی را دارند انتخاب می‌کند. پاسخگویی، ارتباط و تعامل با رسانه‌ها در جهت اشاعه فرهنگ سازمان، بررسی فعالیت در رسانه‌های اجتماعی، سنجش رضایت‌مندی از مشتریان، خلاقیت و نوآوری در فعالیت‌ها، سوابق تدریس، انتشار مقاله، دریافت مدرک یا تقدیرنامه و درج یادداشت و گفت‌وگو در رسانه‌ها از جمله شاخص‌های اصلی در این ارزیابی است.

کریمی توضیح داد: گردهمایی گراف‌دی با شعار «روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر» ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط‌گرا برگزار می‌شود و اهداف کاربردی این طرح فراهم کردن زمینه حرکت از روابط عمومی سنتی به سمت روابط عمومی فناورمحور و  آشنایی فعالان این حوزه با زمینه‌های ارتقای سطح فعالیت‌ها از نگاه مدیران است.

مهلت ثبت‌نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برتر تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی بیشتر از ثبت‌نام در ارزیابی و انتخاب مدیر برتر و نیز مشارکت به سایت گردهمایی گراف‌دی مراجعه کنند.

https://pvst.ir/c4c

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو