skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپلیکیشن «ویدزی» محصول جدید پلتفرم کیدزی منتشر شد

۷ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

جدیدترین محصول پلتفرم شهر امن و هوشمند کیدزی که با نام «ویدزی» شناخته می‌شود به طور رسمی منتشر شد. این اپلیکیشن شامل انواع انیمیشن‌های به‌روز است که مناسب با سن کاربران ارائه می‌شود.

 

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، در عصر امروز که زندگی کودکان با گوشی‌های هوشمند گره خورده مدیریت محتوا برای استفاده کودکان، مناسب‌ترین راهکار است. به همین دلیل راهکاری از سوی سرزمین هوشمند پاد با عنوان «شهر امن و هوشمند کیدزی» ارائه شده و نخستین محصول آن اپلیکیشن «هم‌بازی» بوده است.هم‌بازی در زمینه بازی‌های ویدئویی فعالیت می‌کند و بیش از ۱۰۰ بازی را به طور مخصوص و مناسب‌سازی‌شده پیش‌روی کودکان قرار می‌دهد.

حالا این شهر هوشمند به مناسبت سال جدید نرم‌افزار «ویدزی» را منتشر کرده است؛ نرم‌افزاری که به صورت تخصصی برای خردسالان طراحی شده و انواع انیمیشن‌های به‌روز را با کیفیت مناسب ارائه می‌کند.

انیمیشن‌های موجود در این پلتفرم از سوی روانشناسان کودک مورد بررسی قرار گرفته و ویدزی هیچ‌گونه محتوای تبلیغاتی‌ای ندارد و همین مزیت آن را از نسخه‌های مشابه خارجی متمایز می‌کند. رابط کاربری ویدزی مناسب خردسالان است و آنها می‌توانند بدون نیاز به راهنمایی و کمک والدین از آن استفاده و انیمیشن مورد علاقه‌شان را تماشا کنند. این برنامه دارای خرید درون‌برنامه‌ای است، اما به مناسبت آغاز سال نو و رونمایی از ویدزی، به مدت یک ماه اشتراک رایگان به کاربران هدیه می‌کند.

اپلیکیشن ویدزی هم‌اکنون از طریق سایت کیدزی، پلتفرم گوگل‌پلی برای کاربران اندروید، و نسخه مرورگر برای کاربران iOS در دسترس است.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه «گروه مالی پاسارگاد» است که با راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر عرضه می‌کند.

https://pvst.ir/c3g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو