skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

محمدامین آقامیری، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات شد

علی مومنی تحریریه

۲۴ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی سید محمدامین آقامیری را به‌ عنوان معاون فناوری و نوآوری این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش پیوست، با گذشت بیش از یک ماه از اتمام ماموریت ستار هاشمی در سمت معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور معاون جدید فناوری و نوآوری این وزارتخانه را منصوب کرد.

در حکم سید محمدامین آقامیری چند ماموریت ویژه از سوی وزیر مشخص شده است: «همکاری و هماهنگی با بخش‌های ذی‌ربط خصوصی و دولتی برای رسیدن به سهم ۱۰ درصدی اقتصاد دیجیتالی از تولید ناخالص ملی در افق ۱۴۰۴»، «توسعه اشتغال مبتنی بر فناوری ارتباطات و اطلاعات در کشور و ایجاد سالانه حداقل ۱۵۰ هزار شغل جدید»، «بسترسازی برای بومی‌سازی تجهیزات موردنیاز شبکه ملی اطلاعات در داخل کشور»، «جهت‌دهی و همسوسازی فعالیت بخش‌های مختلف وزارتخانه در راستای توسعه اقتصاد دیجیتالی» و «توسعه صادرات محصولات و خدمات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات».

معاون جدید عیسی زارع‌پور دارای مدرک دکتری مدیریت، کارشناسی ارشد مدیریت MBA و کارشناسی مهندسی برق هر سه از دانشگاه صنعتی شریف است. آقامیری در حال حاضر رئیس هیات مدیره شرکت پیشران الکتریک شریف و همچنین شرکت راهبران فناوری معین است. او همچنین در کارنامه خود ریاست پژوهشکده فناوری‌های راهبردی شهید رضایی، عضویت در هیات مدیره شرکت فن‌ گستران خودرو توسن، نیابت رئیس هیات مدیره شرکت اندیشه گستر مبین و مشاور قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان را به ثبت رسانده است.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/c2e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
جستجو