skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بلوبانک به کاربران جدید خود ۱۰ درصد از موجودی حساب‌شان را هدیه می‌دهد

۲۲ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بلوبانک به مناسبت سال جدید به کاربران تازه‌وارد خود ۱۰ درصد از موجودی حساب‌شان را هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، در این طرح کاربرانی که از۲۱ اسفند تا ۱۵  فروردین اقدام به باز کردن حساب در بلوبانک کنند و همچنین کاربران فعلی بلو که تاکنون افزایش موجودی نداده‌اند یا پولی به حساب‌شان واریز نشده است با اولین افزایش موجودی، هدیه ویژه‌ دریافت می‌کنند. بر این اساس، ۱۰ درصد از مبلغ اولین افزایش موجودی تا سقف ۱۰۰ هزار تومان به عنوان هدیه به حساب این کاربران واریز می‌شود.

طرح دیگری که بلوبانک به مناسبت شروع سال جدید ارائه می‌دهد امکان ارسال کد دعوت به تعداد نامحدود است. در این طرح تمامی کاربران می‌توانند کد دعوت خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی ارسال کنند و به ازای هر دعوت موفق، هدیه ۳۰ هزار تومانی از بلوبانک دریافت کنند.

پیش از این بلوبانک بر اساس برنامه‌ای که از روزهای نخست آغاز کرده بود، برای هر کاربر امکان دعوت از ۱۰ نفر را فراهم کرده بود که پس از ۱۰ دعوت، کد غیرفعال می‌شد و هدیه‌ای به فرد تعلق نمی‌گرفت. ولی حالا در طرح عیدی بلوبانک از ۲۱ اسفند تا ۱۵ فروردین، تمامی کاربران می‌توانند کد دعوت خود را به تعداد نامحدود برای دیگران ارسال کنند و از هدیه ۳۰ هزار تومانی آن بهره‌مند شوند.

بلوبانک از سال ۱۳۹۸ به‌ عنوان استارت‌آپ‌ حوزه «نئوبانک» ایران فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به ‌عنوان شعبه دیجیتالی بانک سامان فعالیت می‌کند. کاربران بلوبانک پس از باز کردن حساب در اپلیکیشن بلو می‌توانند از خدمات و قابلیت‌هایی مثل انتقال هوشمند، پرداخت خودکار قبوض، کارت به کارت با یک کلیک، خرید شارژ و اینترنت و غیره استفاده کنند.

علاوه بر اینکه در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن بلوبانک، قابلیت «بلوچارت» نیز به این برنامه اضافه شد. به کمک این قابلیت کاربران می‌توانند درآمدها و هزینه‌های ماهانه خود را تحلیل و با میانگین سه ماه گذشته مقایسه کنند.

https://pvst.ir/c1z

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو