skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درخواست زرین‌پال از متخصصان امور مالیاتی برای همکاری به منظور افزایش سواد مالیاتی کسب و کارهای کوچک

۱۵ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

زرین‌پال از متخصصان امور مالیاتی خواسته تا به صورت داوطلبانه برای بالا بردن سواد مالیاتی کسب و کارهای کوچک با آنها همکاری کنند .

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال بعد از تصمیم شاپرک در رابطه با مسدود سازی درگاه‌های پرداختی که به پرونده مالیاتی الصاق نشده‌اند، دغدغه رسیدگی به امور پرونده‌های مالیاتی برای کسب‌وکارها بسیار مهم شده است و از آنجایی که ماهانه ۳۰۰هزار کسب‌وکار برای امور مالی خود به زرین‌پال مراجعه می‌کنند، زرین‌پال در جهت افزایش سواد مالی و مالیاتی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، از متخصصان امور مالیاتی دعوت به همکاری می‌کند.

زرین‌پال این اقدام را عملی موثر در جهت افزایش آگاهی و آموزش در زمینه امور مالیاتی و زمینه‌ ساز رفع دغدغه کسب‌وکارها می‌داند که نگرانی صاحبان کسب‌وکارها نسبت به امور مالیاتی را برطرف می‌کند. 

زرین‌پال همچنین از متخصصان امور مالی و مالیاتی که علاقه‌مند هستند به صورت داوطلبانه با زرین‌پال همکاری داشته باشند، هم دعوت می‌کند که به منظور بالا بردن سواد مالیاتی صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط آنها را همراهی کنند تا یک پل ارتباطی بین متخصصین امور مالیاتی و میلیون‌ها کسب و کار آنلاین باشند.

https://pvst.ir/bzo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو