skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس برداشت مستقیم پیمان در گروه برترین‌های اپلیکیشن جشنواره نهال فین‌تک دوم شد

۷ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرویس برداشت مستقیم پیمان شرکت فرابوم؛ در مراسم اختتامیه سومین جشنواره نهال فین‌تک رتبه دوم را در گروه برترین‌های اپلیکیشن، محصول و راهکار برتر در گروه کسب‌وکارهای بزرگ، به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی فرابوم راهکار برداشت مستقیم از حساب مشتریان که با نام تجاری پیمان توسط شرکت فرابوم عرضه می‌شود، در این جشنواره به عنوان راهکار برتر در گروه کسب‌‌وکارهای بزرگ رتبه دوم را به دست آورد.

همایون محبوبی
همایون محبوبی، مدیرعامل فرابوم

دایرکت‌دبیت، همان برداشت مستقیم از حساب است که به‌عنوان یک محصول در چارچوب بانکداری باز ارائه می‌شود. برداشت مستقیم عملیاتی است که کاربران با استفاده از آن به کسب‌وکارها اجازه برداشت مستقیم از حساب بانکی خود را برای خریدهای پرتکرار و پرداخت اشتراک‌های دوره‌ای می‌دهند.

هم‌اکنون فرابوم این محصول را با نام تجاری «پیمان» برای مشتریان بانک‌ها و صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین فراهم می‌کند. در سرویس برداشت مستقیم پیمان، کاربر به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا بتوانند از حساب مشتریان تا سقف معینی برداشت کنند. در حال‌ حاضر سرویس ۱۲ بانک در پیمان ارائه می‌شود و حدود ۴۰ کسب‌وکار از این بستر استفاده می‌کنند.
در واقع پیمان در پرداخت‌های پرتکرار و دوره‌ای دغدغه کسب‌وکارها را به حداقل می‌رساند و پرداخت به‌موقع اقساط و قبوض و یا تمدید اشتراک‌ها با استفاده از پیمان به‌طور منظم و خودکار انجام خواهد شد. علاوه بر این با این سرویس، پرداخت و تسویه آنی و حتی شارژ کیف پول و شارژ خودکار برای کسب‌وکارها و مشتریان هم به‌راحتی انجام می‌شود.

https://pvst.ir/bxg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو