skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اعتبار ۱.۵ میلیارد تومانی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای تولید بازی موبایل

۴ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با انتشار فراخوانی از بازی‌سازان دعوت کرده است تا طرح‌های خلاقانه خود را برای‌ تولید بازی‌های موبایلی با محوریت مفهوم «خانواده» ارائه‌ دهند. بنیاد در ساخت سه طرح برگزیده با تخصیص اعتباری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به هر طرح مشارکت مالی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این طرح با هدف تقویت کارکردهای ارزشی نهاد خانواده از طریق فناوری‌های ارتباطی و تکنولوژی‌های نوین از جمله ظرفیت‌های موجود در بازی‌های دیجیتالی و در راستای اهداف بنیاد مبنی بر تدوین سیاست‌های حمایتی و تشویقی در زمینه تهیه و تولید بازی‌های بومی اجرا می‌شود.

بر اساس این فراخوان، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با هدف حمایت کامل از ظرفیت‌های موجود در کشور در زمینه بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی و ایجاد عرصه رقابت‌ میان فعالان این حوزه به منظور ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت، در ساخت سه طرح برگزیده با تخصیص اعتباری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به هر طرح، مشارکت مالی می‌کند.

بر اساس این فراخوان شرایط ارسال طرح به شرح زیر است:

  • بازی‌سازان در انتخاب ژانر بازی محدودیتی نخواهند داشت.
  • بازی تولید‌شده باید در گوشی‌های هوشمند و به‌ طور آنلاین قابل اجرا باشد.
  • توجه به ویژگی‌هایی نظیر آنلاین و رقابتی بودن بازی، به عنوان امتیاز ویژه در انتخاب طرح برتر، مورد توجه شورای ارزیابی قرار خواهد گرفت.
  • در طرح ارسالی، باید مدت‌زمان و هزینه مورد نیاز برای تولید بازی، به طور جداگانه و شفاف مشخص شود.

بازی‌سازان تا روز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ برای ارسال طرح بازی فرصت دارند و می‌توانند طرح‌‌های خود را به همراه اطلاعات و رزومه‌ای از فعالیت‌هایشان با عنوان «مشارکت در تولید بازی با محوریت خانواده» به ایمیل معاونت حمایت به نشانی [email protected] ارسال کنند.

https://pvst.ir/bx0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو