skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شعبه دوم لیون‌کامپیوتر در تهران افتتاح شد

۴ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

لیون‌کامپیوتر دومین شعبه فروشگاه خود را در شهر تهران افتتاح کرد.

به گزارش روابط‌عمومی لیون‌کامپیوتر، آنچه درباره طراحی دکور فروشگاه جدید لیون‌کامپیوتر مطرح شد در فروشگاه رشت نیز به کار رفته است و این نشان می‌دهد هدف لیون‌کامپیوتر توجه به علاق و سلایق مشتریان و علاقه‌مندان است.

سعید حسینی،‌ موسس و مدیرعامل مجموعه لیون کامپیوتر، درباره افتتاح شعبه جدید فروشگاه لیون کامپیوتر، آن هم به فاصله کمتر از یک ماه پس از افتتاح فروشگاه رشت، گفت: عدم حرکت رو به جلو، مطمئناً به شکست می‌انجامد. ما نیاز به رشد و خلق ارزش‌های جدید داریم. ما باید ابتدا نیازهای مردم هر شهر را بررسی کرده و بر اساس آن، اقدام به برطرف کردن این نیازها کنیم. مردم ایران هنوز تمایل بسیاری به مشاهده و لمس کالای سخت‌افزاری مورد نظر خود دارند و یکی از اهداف مهم تاسیس فروشگاه‌های فیزیکی، رفع همین نیاز است.

حسینی پیش از این در مراسم رونمایی از لوگو و هویت بصری جدید لیون‌کامپیوتر گفته بود، لیون‌کامپیوتر قصد ورود به عرصه تولید قطعات کامپیوتری را دارد. حسینی در رابطه با همین موضوع که یکی از برنامه‌های آینده مجموعه لیون‌کامپیوتر به حساب می‌آید توضیح داد: روند تولید بسیار خوب پیش رفته و ما به ارائه یک محصول باکیفیت متعهد هستیم. ما قصد داریم به مرحله‌ای برسیم که مردم با دیدن محصول ما به وجد بیایند و حتی باور نکنند که این محصول ساخت ایران است. اگر به این مرحله از کیفیت دست پیدا نکنیم، خبری از رونمایی نخواهد بود. نمونه اولیه این محصول نامشخص، در هفته آینده آماده شده و راهی تست‌های اولیه خواهد شد. امیدواریم پیش از پایان سال ۱۴۰۰، بتوانیم محصول را به صورت محدود تولید و عرضه کنیم.

لیون‌کامپیوتر علاوه بر فروشگاه پاساژ ولی‌عصر که داخل پاساژ است اقدام به افتتاح یک فروشگاه دیگر در تهران کرده که به لحاظ موقعیت مکانی از ویژگی مهم دو نبش بودن برخوردار است و دسترسی به آن از میدان ولی‌عصر و نیز تقاطع خیابان طالقانی و خیابان برادران مظفر بسیار آسان است. موقعیت مکانی مناسب، بزرگ بودن تابلوی لیون‌کامپیوتر و البته طراحی داخلی فروشگاه، از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که خریداران را به سوی این شعبه فروشگاه لیون‌کامپیوتر هدایت می‌کند.

https://pvst.ir/bwq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو