skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین بانک آینده و زرین‌پال

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

zarinpal

بانک آینده و زرین‌پال با هدف ارزش‌آفرینی در اقتصاد دیجیتال و گسترش ظرفیت‌های موجود در بانکداری الکترونیکی و ارائه تسهیلات و خدمات نوآورانه در حوزه‌های فین‌تک، لندتک و پی‌تک تفاهم‌نامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، در مراسم امضاء این تفاهم‌نامه نادر خواجه حق‌وردی معاون بازاریابی و امور شعب بانک آینده و مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال، این همکاری را نقطه عطف مهمی در طول همکاری بیش از یک دهه میان زرین‌پال و بانک آینده خواندند و این تفاهم‌نامه را گام بلندی در جهت توسعه زیرساخت‌های پرداخت الکترونیکی کشور و خدمات متنوع به تمام کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ فعال در تجارت الکترونیکی دانستند.

zarin pal

در حال حاضر زرین‌پال به بیش از ۳۰۰ هزار کسب‌وکار، خدمات پرداخت آنلاین ارائه می‌دهد. علاوه‌بر آن، زرین‌پال در تلاش است مجموعه‌ای از سرویس‌های مورد نیاز برای رشد و توسعه کسب‌وکارها ارائه دهد تا برخلاف رشد منفی اقتصاد سنتی کشور، تاثیرگذار در رشد اقتصاد دیجیتال ایران باشد.

چشم‌انداز و باور زرین‌پال بر این است که شکوفایی در صنعت تجارت الکترونیکی به واسطه رشد همگانی محقق می‌شود. بر همین اساس از همکاری‌های هم‌راستا با توسعه ظرفیت‌های بالقوه برای همراهی و کمک به رشد کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، استقبال می‌کند.

https://pvst.ir/bw1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو