skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار آیتم روی پلتفرم کمدا آپلود شده است

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

استارت‌آپ کمدا به عنوان شبکه اجتماعی حوزه خرید و فروش در گزارشی به مناسبت تولد پنج سالگی خود اعلام کرده تا به امروز بیش از ۲۳۲ هزار خانم از کمدا به عنوان بستری برای فروش محصولات خود استفاده کرده‌ و آنها بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار آیتم را روی این پلتفرم آپلود کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی کمدا، از آغاز فعالیت کمدا تا به ۳۰بهمن ۱۴۰۰ بیش از ۲۳۲ هزار خانم از کمدا به عنوان بستری برای فروش محصولات خود استفاده کرده‌اند و این خانم‌ها بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار آیتم روی پلتفرم کمدا آپلود کرده‌اند و کمدا از نظر تعداد آیتم آپلود شده در بین پلتفرم‌های خاورمیانه رکورددار است.

مدیر توسعه کسب‌و‌کار کمدا، سودا بشیری، در رابطه با گزارش مختصری که در تولد پنج سالگی این استارت‌آپ منتشر شده، می‌گوید: کمدا تلاش می‌کند از بطن جامعه‌ای که ساخته‌، نیروهای بیشتری را به کسب‌وکار خود اضافه کند، این نکته‌ای است که اعضای تیم کمدا به آن «فرهنگ کمدایی» می‌گویند و همواره برایشان مهم است که در جامعه‌ای که پیرامون کمدا ساخته‌اند به عنوان عضو و کاربر نیز فعال باشند تا چه به‌عنوان کارمند و چه به‌‌عنوان کاربر، سهمی در هرچه‌ بهتر شدن تجربه‌های کاربری و بهینه‌سازی این پلتفرم داشته باشند. تلاش کمدا بر این بوده است که بتوانیم فضای پویایی در این پلتفرم به وجود بیاوریم تا توازن میان عرضه و تقاضا به درستی برقرار باشد و زنان مستقل بتوانند به فعالیت در کمدا به‌عنوان منبع درآمد اصلی و مکفی نگاه کنند.

بشیری درباره تلاش برای جا انداختن فرهنگ شمول‌گرایی و تنوع (Diversity and Inclusion) در کمدا هم می‌گوید: تنوع در حین استخدام در کمدا باعث شده است که اشخاص از ۱۳ شهر مختلف کنار هم جمع شوند و در کنار یکدیگر بتوانند امن و بدون دغدغه به خرید و فروش بپردازند.

 

او همچنین ادامه داد: از سال ۹۵ تاکنون کمدا تلاش کرده است که فرصت‌های پیشرفت و رشد را در شهرهایی غیر از پایتخت و به خصوص در شیراز ایجاد کند. تیم ۵۶ نفره کمدا از شهرهای گوناگونی تلاش می‌کنند تا تجربه جدیدی را رقم بزنند و مدلی جدید از خرید و فروش را پایه‌گذاری کنند و با عرضه خدمات مناسب ویژگی‌های متنوعی را پیش روی کاربران قرار دهد تا اعضا بتوانند به‌راحتی به داد و ستد بپردازند.

تهران در صدر استفاده‌کنندگان از کمدا

به گفته بشیری خانواده یک میلیون و ۲۰۰هزار نفری این استارت‌آپ تا کنون توانسته‌اند بیش از چهار میلیون آیتم را در معرض دید خریداران قرار دهند و این کسب‌وکار در تلاش است تا بتواند خود را به عنوان رهبر این بازار تثبیت کند و فضایی برای زنان فارسی زبان به وجود آورد که هرکسی بتواند استقلال مالی و زندگی خود را داشته باشد و با استفاده از هنر خلاقیت هوش هیجانی و اقتصادی بتواند کسب درآمد کند.

 

طبق گزارش کمدا تهران با بیش از یازده هزار فروشنده و با بیش از ۱۲ هزار خریدار در صدر استفاده کنندگان از پلتفرم کمدا قرار دارند.

https://pvst.ir/bvx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو