skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی برگزار می‌شود

۲۰ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین دانشگاه صنعتی شریف  Sharif CodeJam کاملاً آنلاین و در تاریخ ۱۲ الی ۲۰  اسفند سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شریف، برگزاری رویدادهای مجازی یکی از بهترین فرصت‌ها برای صاحبان کسب‌وکارهاست تا با بهره‌گیری از فناوری به‌روز و کارآمد اطلاع‌رسانی چندرسانه‌ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان خود عرضه کنند.

شریف کدجم یک مسابقه برنامه‌نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌شود و همه افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در آن شرکت کنند.

در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مخاطب این رویداد تمامی کسانی هستند که توانایی برنامه‌نویسی دارند. شریف کدجم در سه مرحله برگزار خواهد شد که در تمامی مراحل شرکت‌کنندگان تعدادی سوال چالشی دریافت کرده و مدت‌زمان محدودی برای پاسخ به این سوالات دارند و افراد با دریافت امتیازات بیشتر به مراحل بعدی راه پیدا می‌کنند.

سوالات چالشی رویداد به این صورت طراحی می‌شوند که مدتی قبل از برگزاری رویداد، گروهی با حضور برخی از سرمایه‌گذاران، شرکت‌های بزرگ، چهره‌های موفق استارت‌آپی و افراد سرشناس در حوزه ICT به تدوین سوالات اصلی مسابقات می‌پردازند و همین گروه وظیفه داوری و امتیازدهی به شرکت‌کنندگان را بر عهده دارند.

در ضمن به منظور اطلاع‌رسانی به علاقه‌مندان برای حضور در این مسابقات حدود یک ماه قبل از برگزاری رویداد از افراد، استارت‌آپ‌ها و تیم‌های فعال در حوزه مورد نظر دعوت می‌شود تا در رویداد ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام در مسابقات از ۱۵ بهمن آغاز شده و تا ۵ اسفند ۱۴۰۰  ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به حضور در مسابقات برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت رسمی رویداد مراجعه کنند.

https://pvst.ir/bur

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو