skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برگزاری نمایشگاه الکامپ دوباره به تعویق افتاد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۱۸ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

نمایشگاه‌ الکامپ که بعد از چندین بار تعویق قرار بود ۲۷ الی ۳۰ بهمن برگزار شود، به دلیل شیوع موج جدید کرونا دوباره به تعویق افتاد.

به گزارش پیوست، بیست‌ و ششمین نمایشگاه الکامپ بعد از تعویقی دوساله قرار بود ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شود که موج جدید کرونا آن را به شهریور و سپس بهمن موکول کرد با این‌ حال در آستانه موعد برگزاری این نمایشگاه، شیوع سویه جدید کرونا، اومیکرون، دوباره برگزاری الکامپ را به تعویق انداخت.

طبق شنیده‌های پیوست، سازمان نظام صنفی تهران به عنوان برگزارکننده این نمایشگاه طی تماسی با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و غرفه‌داران به آنان اطلاع داده است که نمایشگاه امسال برگزار نشده و هنوز زمان دقیق برگزاری نمایشگاه به آنها اعلام نشده است.

پیش از حسین اسلامی، رئیس نظام صنفی رایانه‌ای تهران، در نشست خبری دی‌ماه این سازمان اعلام کرده بود که ملاک این سازمان در برگزاری نمایشگاه نظر کمیته ملی کروناست و تعویق نمایشگاه تا به حال به همین دلیل بوده است.

نصر تهران قرار است فردا اطلاعیه رسمی خود را در این زمینه منتشر کند. در سه سال گذشته به دلیل موج کرونا برگزاری دوره بیست و ششم نمایشگاه الکامپ بارها به تعویق افتاده است.

شاهین طبری عضو هیات مدیره موسسه رعد نیز در توییتر خود خبر از تعویق برگزاری نمایشگاه الکامپ داده است و اظهار امیدواری کرده تا این موسسه بتواند در سال‌های آتی برنامه‌های فناورانه خود را در نمایشگاه معرفی کند.

https://pvst.ir/bug
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو