skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جلسه کمیسیون طرح صیانت به علت کرونا لغو شد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱۷ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

جلسه کمیسیون بررسی طرح صیانت که قرار بود امروز ساعت چهار بعدازظهر برگزار شود، به علت ابتلای تعدادی از نمایندگان مجلس به ویروس کرونا، مانند جلسات دیگرْ کمیسیون‌ها برگزار نشد. همچنین سخنگوی کمیسیون از احتمال برگزاری جلسه کمیسیون در صبح روز دوشنبه، ۱۸ بهمن، خبر داد.

به گزارش پیوست، مطابق دستور هفتگی مجلس که پیش از شروع هفته کاری مجلس منتشر می‌شود، دو جلسه برای کمیسیون بررسی طرح صیانت در روزهای یکشنبه ۱۷ بهمن و دوشنبه ۱۸ بهمن در نظر گرفته شده بود.

مهرداد ویس‌کرمی، سخنگوی کمیسیون طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی، در این باره به پیوست توضیح داد: کلیه کمیسیون‌ها و کمیته‌ها به جز کمیسیون تلفیق به دلیل ابتلای بیش از ۵۰ نماینده به ویروس کرونا لغو شده است.

او همچنین از جلسه احتمالی فردا صبح کمیسیون خبر داد و گفت: دوشنبه ساعت ۱۰ و نیم جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا نمایندگان در مورد کلیات طرح تصمیم‌گیری کنند.

نماینده خرم‌آباد همچنین در مورد علنی یا غیرغلنی بودن این جلسه گفت: در رابطه با غیرعلنی بودن این جلسه مساله‌ای مطرح نشده ولی ممکن است غیرعلنی برگزار شود.

او افزود:‌ ممکن است تعدادی از اعضا نتوانند در جلسه شرکت کنند و احتمال لغو آن نیز وجود دارد.

جلسات بررسی طرح صیانت از زمان اعلام نظر کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس به صورت علنی برگزار نشده است. نمایندگان در جلسه آینده کمیسیون در مورد گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

https://pvst.ir/bu8
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو