skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ستاد مبارزه با قاچاق کالا اجازه فروش ماینرهای قاچاق را صادر کرد

۱۷ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

ماینر

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی مصوبه‌ای اجازه فروش دستگاه‌های ماینر قاچاق را در صورت داشتن استانداردهای لازم صادر کرد.

به گزارش پیوست، طبق مصوبات جلسه تعیین تکلیف دستگاه‌های استخراج رمزارز، دستگاه‌‌های ماینر محکومیت‌یافته قاچاق موجود در انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در صورتی که دارای استاندارد و سایر مجوزات قانونی لازم باشند طبق مقررات به فروش می‌رسند.

اگر دستگاه‌ها استانداردهای لازم را نداشته باشند، در ابتدا باید اقدام به صادرات آن دستگاه‌ها کرد و در صورتی‌ که در مزایده فروش به شرط صادرات به فروش نرسید، سازمان باید اقدام به امحای فنی آنها کند.

اگر حکم برائت از قاچاق کالا برای دارندگان دستگاه‌های ماینر صادر شده و ماینرها دارای استاندارد باشند به مالکان‌شان بازگردانده می‌شوند و اگر دارای مجوزهای لازم نباشند، سازمان تا سه ماه نسبت به نگهداری ماینرها اقدام می‌کند و چنانچه مجوزها از سوی مالکان ارائه نشود، دستگاه‌ها به نفع دولت ضبط خواهد شد.

اگر ماینرها فاقد استاندارد باشند نیز مالکان آنها باید اقدام به صادرات‌شان کنند و اگر مزایده به شرط صادرات به فروش نرفت، این دستگاه‌ها باید در مهلت سه‌ماهه به نفع دولت ضبط شوند.

متن کامل مصوبات جلسه تعیین تکلیف دستگاه‌های استخراج رمزارز (ماینرها)
https://pvst.ir/bu1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو