skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فراهم شدن امکان خرید اقساطی با همکاری پست‌بانک و دیجی‌کالا در مناطق روستایی

۱۶ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همکاری مشترک دیجی‌پی، دیجی‌کالا و پست‌بانک ایران، امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا را با سرعتی بالاتر برای کاربران فراهم کرده است و به‌ زودی در مناطق روستایی و کم‌برخوردار هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، قرارداد جدید این مجموعه با پست‌بانک ایران، علاوه بر اینکه امکان خرید اقساطی کلیه محصولات روی وب‌سایت دیجی‌کالا را با سرعت بیشتری برای کاربران میسر می‌کند، درصد سود کمتری نسبت به دیگر طرح‌های خرید اقساطی از دیجی‌کالا دارد. همچنین به دلیل وجود شعبه‌های متعدد پست‌بانک در مناطق روستایی و کم‌برخوردار، امکان ارائه خدمات خرید اقساطی به ساکنان این مناطق بیش از گذشته فراهم شده است.

در این طرح علاوه بر امکان طی کردن فرایندها به صورت آنلاین، حضور در شعب و طی مراحل به صورت حضوری هم برای کاربران امکان‌پذیر شده است و به این ترتیب مراحل دریافت و تایید مدارک با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

این طرح در گام نخست از ۱۱ بهمن‌ در شهر تهران به اجرا درآمده است و طی هفته‌های آینده در سراسر کشور حتی برای ساکنان مناطق روستایی هم اجرا خواهد شد.

کاربرانی که برای دریافت اعتبار به صورت حضوری به شعب پست‌بانک مراجعه کنند می‌توانند کلیه مراحل دریافت اعتبار خرید اقساطی از دیجی‌کالا، از تایید مدارک تا تخصیص اعتبار، را تنها در یک روز در پست‌بانک ایران انجام دهند. درصد سود دریافتی هم که در طرح‌های مشابه ۲۱ درصد بوده به ۱۸ درصد کاهش یافته است.

در این طرح، مبلغ قسط بر اساس اعتبار درخواستی تعیین می‌شود؛ به این معنا که اگر به عنوان نمونه، متقاضی ۲۰ میلیون تومان اعتبار برای خرید از دیجی‌کالا دریافت کند و فقط ۱۸ میلیون تومان آن را مصرف کند، دو میلیون تومان باقی‌مانده به کیف پول دیجی‌پی او منتقل می‌شود و کاربر می‌تواند مابقی را نیز بر اساس نیاز خرج کند. به این ترتیب اقساط بر اساس ۲۰ میلیون تومان اولیه تعیین می‌شوند.

پس از ارائه این خدمات در مناطق خارج از تهران، ساکنان این مناطق در صورت تمایل می‌توانند با ثبت درخواست در دیجی‌پی، به شعبه پست‌بانک محل سکونت‌شان مراجعه و وام خرید از دیجی‌کالا را دریافت کنند.

https://pvst.ir/btv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو