skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کیف پول ایوا به هاب فناوران مالی شاپرک مهاجرت کرد

۱۳ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کیف پول ایوا

اپلیکیشن ایوا با مهاجرت از بستر کارت‌به‌کارت سوییچ بانک ملی ایران، به هاب فناواران مالی شاپرک متصل شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، با الزام بانک مرکزی، اپلیکیشن پرداخت ایوا با مهاجرت از بستر کارت به کارت خود روی سوییچ بانک ملی ایران، به‌ طور کامل به سوییچ هاب فناوران مالی شاپرک متصل شد و از این پس تمامی تراکنش‌های کارت به کارت زیر نظر این سامانه انجام می‌شود.

پنج بانک ملی، ملت، رفاه، سامان و شهر به‌ صورت کامل برای انجام عملیات کارت به کارت خود به هاب فناوران مالی شاپرک متصل شده‌اند و بانک پاسارگاد نیز به‌ زودی به این بانک‌ها اضافه می‌شود. کاربران برای انجام تراکنش کارت به کارت از مبداء بانک‌هایی که به هاب فناوران منتقل شده‌اند باید در ابتدا شماره کارت و اطلاعات هویتی خود را در سامانه شاپرک ثبت کنند.

کاربران اپلیکیشن ایوا پس از این مهاجرت، در اولین عملیات کارت به کارت خود در ایوا با پیغامی مبنی بر انجام عملیات احراز هویت مواجه می‌شوند که لازم است با انتخاب کلید احراز هویت، شماره کارت و اطلاعات هویتی خود را یک‌ بار برای همیشه در سامانه شاپرک ثبت و پس از آن مجدداً به فرایند عملیات کارت به کارت در اپلیکیشن ایوا هدایت شده و تراکنش خود را تکمیل‌ کنند.

شبکه پرداخت و هاب فناوران کاملاً از یکدیگر مجزا هستند به این ترتیب که شبکه پرداخت مختص کلیه اپراتور‌های شبکه پرداخت است و تمرکز هاب فناوران روی تراکنش کارتی بین پرداخت‌سازان و بانک‌هاست.

https://pvst.ir/btm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو