skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

چهارمین همایش گروه گردانندگان شبکه اینترنت ایران برگزار می‌شود

۱۳ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

چهارمین همایش گروه گردانندگان شبکه اینترنت ایران (IRNOG) در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی تهران​ برگزار خواهد شد. در این همایش موضوعاتی با محوریت مطالب و مفاهیم فنی در حوزه شبکه، اینترنت و صنعت ICT مطرح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه گردانندگان شبکه اینترنت ایران (IRNOG)، در این همایش علاوه بر موضوعاتی با محوریت مطالب و مفاهیم فنی در حوزه شبکه، اینترنت و صنعت ICT، نشست تخصصی با محوریت موضوع زنان در تکنولوژی نیز برپا خواهد شد. چهارمین همایش ایرناگ از ساعت ۹ تا ۱۷ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

گروه گردانندگان شبکه اینترنت ایران (IRNOG) یک گروه تخصصی حوزه اینترنت هستند که با هدف ارائه پیشنهادهای کارشناسانه به منظور بهبود شرایط استفاده از اینترنت توسط ایرانی‌ها و همچنین یافتن راهکارهای مناسب برای افزایش نفوذ و بهره‌وری از اینترنت برای ایرانی‌ها فعالیت می‌کنند. البته این گروه مسئولیت، وظیفه و کارکرد اجرایی نداشته و صرفاً یک نهاد مشورتی و پیشنهاددهنده برای راهبرد اینترنت است و در صورت نیاز به انجام کارهای اجرایی، گروه هماهنگی مرکزی با تخصص منابع مورد نیاز و نظارت بر پیشرفت امور، این کارها را انجام می‌دهد.

https://pvst.ir/btg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو