skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برگزاری پنجمین دوره رویداد توان‌تِک در نمایشگاه الکامپ

۹ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

پنجمین دوره رویداد توان‌تِک با مشارکت استارت‌آپ‌ها و انجمن‌های فعال حوزه معلولیت، همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رعد، صاحبان ایده و استارت‌آ‌پ‌هایی که خدمات‌شان به جامعه افراد دارای معلولیت است یا از سوی افراد دارای معلولیت تاسیس‌ شده، می‌توانند تا چهاردهم بهمن‌ در رویداد توان‌تک در سایت رعد ثبت‌نام کنند.

در پنجمین رویداد توان‌تک همچنین کارشناسان انجمن‌های فعال حوزه معلولیت، از جمله نمایندگان مراکز رعد و جامعه معلولین ایران به سوالات فعال صنعت آی‌تی برای دسترس‌پذیر کردن کسب‌وکار خود به منظور استفاده افراد دارای معلولیت پاسخ خواهند داد.

ضمن اینکه پلتفرم مشارکتی مپینو (معرفی نقاط دسترس‌پذیر) که دوران نوپایی خود را در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد می‌گذراند نیز در کنار سایر استارت آپ‌های فعال در این رویداد حضور خواهد داشت. علاوه بر این رعد طبق سال‌های گذشته جایزه مسئولیت اجتماعی خود را به کسب‌وکارهایی که خدمات‌شان را برای افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی کرده‌اند اهدا می‌کند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن برگزار خواهد شد و در غرفه توان‌تک به معرفی فعالیت‌های فناورانه حوزه آی‌تی برای افراد دارای معلولیت پرداخته می‌شود.

https://pvst.ir/bri

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو