skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درگاه پرداخت کارت به کارت زرین‌پال به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد

۵ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرویس درگاه پرداخت کارت به کارت زرین‌پال با رویکرد تسهیل‌گری پرداخت‌ آنلاین برای کسب‌وکارهای کوچک، به صورت محدود و آزمایشی شروع به کار کرده است.

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، با توجه به اعمال محدودیت‌ها و موانع متعدد برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسطِ فعال در تجارت الکترونیکی، مانند اینماد اجباری و دریافت کد مالیاتی، سرویس درگاه پرداخت کارت به کارت زرین‌پال با هدف سرعت بخشیدن و کمک به رشد کسب‌وکارهای آنلاین، طراحی و اجرا شده است. بر همین اساس برای استفاده از این درگاه پرداخت، داشتن اینماد و پرونده مالیاتی الزامی نیست.

در حال حاضر این سامانه به صورت آزمایشی برای پذیرنده‌های محدودی از زرین‌پال فعال است و آنها از این سرویس استفاده می‌کنند. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته پیش‌بینی می‌شود این سرویس در سال جدید یعنی ۱۴۰۱ برای عموم پذیرنده‌های زرین‌پال و تمام کسب‌وکارهای اینترنتی در دسترس باشد.

مصطفی امیری مدیرعامل زرین‌پال در این‌ باره می‌گوید: «احتمالاً اگر در همان سال‌های ابتدایی راه‌اندازی چند کسب‌وکار کوچک اینترنتی، با موانع بسیاری روبه‌رو شده بودم، الآن شاهد کسب‌وکاری بزرگ و توسعه‌یافته به اسم زرین‌پال نبودیم. من فکر می‌کنم اگر به جای مانع‌زدایی، هر روز در مسیر شروع و رشد کسب‌وکارهای کوچک اعمال محدودیت صورت بگیرد، نباید منتظر شکوفایی و رشد اقتصاد دیجیتالی در کشورمان باشیم. ما به سهم خودمان تلاش می‌کنیم با استفاده از ابزار رایج خرید و فروش یعنی کارت به کارت، ظرفیت جدیدی برای کسب‌وکارهای کوچک ایجاد کنیم تا تسهیل‌گر رشد آنها باشیم.»

https://pvst.ir/bqo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو