skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

طراحی پلتفرم خرید و فروش امن توسط «تضمین‌اپ»

۵ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

شرکت «تضمین اپ» مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، موفق به طراحی و تولید پلتفرم خرید و فروش تضمین شده و امن برای خریداران و فروشندگان شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شرکت «تضمین‌اپ» که در کارخانه نوآوری آزادی مسقر است، موفق به تولید پلتفرمی شده است که برای تضمین سلامت معاملات حضوری و غیرحضوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت توانسته با حمایت‌های پارک فناوری پردیس به تجاری‌سازی محصولش دست پیدا کند.
علی دانش، مدیرعامل «تضمین‌اپ» در این باره بیان کرد: ایده ایجاد پلتفرم تضمین‌اپ، زمانی به ذهنم رسید که در سال‌های گذشته یک خرید اینترنتی انجام دادم و پول را به حساب فروشنده واریز کردم، بعد از آن فروشنده نه جواب من را داد، نه کالایی برای من ارسال کرد و نه حتی پول واریزی من را برگرداند. با گذشت چند ماه به کمک دوستان و همکارانم، تضمین اپ را که تضمین‌کننده معاملات حضوری و اینترنتی بود کلید زده و اجرا کردیم.
به گفته دانش، تضمین‌اپ به عنوان اولین سرویس تضمین معاملات آنلاین و حضوری، برای جلوگیری از این دغدغه‌ها و مشکلات ناشی از جابه‌جایی‌های مالی ایجاد شده ‌است. در این بستر امن، خریدار و فروشنده که شناختی از هم ندارند، با اعتماد کامل با هم معامله می‌کنند.

تضمین اپ چگونه به انجام معامله ای امن کمک می کند؟

مدیرعامل «تضمین اپ» گفت: محصول ما یک پلتفرم و سرویس آنلاین است. ما به افرادی که به صورت حضوری یا اینترنتی قصد انجام یک معامله دارند و به هم اطمینان ندارند خدماتی را ارائه می‌دهیم. ما در معاملات بین خریدار و فروشنده قرار می‌گیریم و بستر امنی برای انجام آن معامله ایجاد می‌کنیم.
دانش در رابطه با فرایند کمک تضمین اپ به انجام یک معامله امن گفت: روش کار تضمین اپ اینطور است که ابتدا خریدار و فروشنده در خصوص کالا و قیمت، باهم توافق می‌کنند، سپس خریدار پول را به حساب امانی تضمین‌اپ انتقال می‌دهد. بعد از آن تضمین‌اپ دریافت وجه را به فروشنده اعلام کرده و فروشنده کالا را برای خریدار ارسال می‌کند. خریدار دریافت کالا را در سیستم تضمین‌اپ تایید می‌کند و بعد از تایید خریدار، پول به حساب فروشنده انتقال داده می‌شود.
او تاکید کرد: خریدار و فروشنده می‌توانند تمام این مراحل را در پنل شخصی خود مشاهده کنند و اگر در هر صورتی هر کدام از دو طرف ناراضی بود، تیم پشتیبانی و حقوقی تضمین اپ به آن رسیدگی می‌کند.

تضمین اپ چه کمکی به خریداران و فروشندگان می کند؟

مدیرعامل «تضمین اپ» گفت: سرویسی که ما ارائه می‌دهیم به فروش بیشتر کمک می‌کند. زیرا فروشگاه‌هایی در فضای مجازی وجود دارند که اعتماد کمتری به آنها وجود دارد، همچنین همیشه افرادی وجود دارند که در خریدهای اینترنتی نگران نرسیدن کالا به دست‌شان یا متفاوت بودن کالایی که خرید‌ه‌اند با آنچه به دستشان می‌رسد هستند. تضمین‌اپ می تواند به هر دو طیف برای انجام کار خرید و فروش کمک کند.
او افزود: یکی از مشکلاتی که فروشندگان با آن درگیر هستند، دریافت فیش‌های واریزی جعلی است. با سرویس امن تضمین اپ، از این نوع کلاهبرداری‌ها جلوگیری می‌شود. تضمین‌اپ، یک پنل شخصی در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد که تمام واریزی‌ها و سفارشات خود را در آن می‌توانند مدیریت کنند و دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی یا جداگانه ندارند.
او خاطرنشان کرد: خریداران دیگر لازم نیست به شخصه مشکلات احتمالی را رفع و پیگیری کنند. در صورت بروز مشکل تیم پشتیبانی تضمین‌اپ، آن را پیگیری و حل می‌کند.

پارک فناوری پردیس بستری مناسبی برای رشد و توسعه فراهم کرده است

مدیرعامل تضمین‌اپ در مورد علل حضور این استارت‌آپ در پارک فناوری پردیس نیز توضیح داد: علت حضور ما در پارک فناوری پردیس این بود که می‌خواستیم در یک محیط استارت آپی و دانش‌بنیان حضور داشته باشیم. قرار گرفتن در این اکوسیستم می‌توانست به ما کمک کند تا با شرکت‌های مشابه ارتباط خوبی برقرار کنیم و از شبکه سازی موجود استفاده کنیم.
او افزود: ما همچنین از میزهای خدمتی که ماهانه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، استفاده فراوانی کردیم. مثلاً در حوزه‌های حقوقی، مدیریتی، مالی و مالیاتی، این مشاوره‌ها به بالا بردن سطح اطلاعات ما کمک کرد.
دانش گفت: عضویت در پارک فناوری پردیس به معرفی و تبلیغ برند ما کمک بسیار زیادی کرد. همچنین موجب افزایش اعتبار ما را نزد مخاطبان‌مان شد، موضوعی که منجر به افزایش اعتماد به ما و برند ما شد.

https://pvst.ir/bqj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو