skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فرجود از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران رفت؛ رضا واحدی‌فر سرپرست جدید شد

۳ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ماموریت چهارساله محمد فرجود در سازمان فاوای شهرداری تهران به پایان رسید و رضا واحدی‌فر سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، دوم بهمن‌ماه، ماموریت چهارساله محمد فرجود در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به پایان رسید و طی مراسمی رضا واحدی‌فر، که پیش از این مسئولیت معاونت شبکه و امنیت را بر عهده داشت، به عنوان سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران معرفی شد.

در این جلسه لطف‌الله فروزنده، معاون شهردار تهران، با اشاره به جایگاه ویژه سازمان فاوای شهرداری تهران در مسیر حرکت به سمت هوشمندسازی گفت: شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی نسبت به سایر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی پیشگام است و این عملکرد قابل تقدیر است.

محمد فرجود نیز حضور در مدیریت سازمان فاوای شهرداری تهران را تجربه‌ای افتخارآمیز شمرد و ادامه داد: طی این مدت جایگاه سازمان فاوا در شهرداری تهران، زیست‌بوم فناوری کشور و نیز بین مردم ارتقا پیدا کرده است و انتخاب سامانه «تهران من» به عنوان بهترین درگاه خدمت‌رسانی عمومی در سال گذشته گواهی بر این مدعاست که مسیر درستی در سازمان فاوای شهرداری تهران پیموده شده است.

رضا واحدی‌فر، سرپرست جدید سازمان فاوای شهرداری تهران، نیز ابراز امیدواری کرد که در جایگاه مدیریت منشاء اقداماتی تاثیرگذار برای رسیدن به راهکارهای فناورانه در ارائه خدمت به شهرداری و شهروندان تهرانی باشد. او با اشاره به جایگاه ویژه هوشمندسازی در برنامه‌های مدیریت شهری، از تلاش برای ادامه‌ مسیر برنامه‌ «تهران هوشمند» با هدف رسیدن به شهری زیست‌پذیرتر و باکیفیت‌تر برای همه‌ شهروندان گفت.

رضا واحدی‌فر از همکاران باسابقه‌ شهرداری تهران است که سال‌ها در حوزه فناوری اطلاعات در مناطق مختلف شهرداری فعالیت کرده. او قبل از سرپرستی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، معاونت شبکه و امنیت سازمان فاوای شهرداری تهران را بر عهده داشته است.

https://pvst.ir/bq2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو