skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پرداخت الکترونیک سداد می‌خواهد در سال ۱۴۰۱ به یکی از ۳ شرکت برتر در حوزه پرداخت تبدیل شود

۲۶ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سداد ضمن تشریح چشم‌انداز این شرکت در سال ۱۴۰۱، بر افزایش میزان تراکنش‌ها و جذب مشتریان جدید تاکید کرد و گفت: شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال ۱۴۰۱ باید به یکی از سه شرکت برتر در حوزه پرداخت تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «علیرضا ماهیار» معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران طی دیداری با اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران این شرکت با تشریح نقشه راه مدیرعامل و تیم مدیریتی جدید بانک ملی ایران در ارتباط با حوزه پرداخت، بر ارتقای جایگاه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بین شرکت‌های PSP تاکید کرد و گفت: شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال ۱۴۰۱ باید به یکی از سه شرکت برتر در حوزه پرداخت تبدیل شود.

«جذب مشتریان جدید»، «همکاری هرچه بهتر و بیشتر با شرکت‌های متعلق به بانک ملی ایران»، «چابک‌سازی شرکت»، «تمرکز بیشتر در حوزه برنامه‌ریزی» و «افزایش تعاملات با بانک ملی ایران» از دیگر نکات مهمی بود که معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران برشمرد.

او در ادامه هماهنگی بانک ملی ایران با شرکت پرداخت الکترونیک سداد در حوزه‌های مختلف برای افزایش میزان تراکنش‌ها و انتقال وجوه به حساب‌های ملی را از دیگر موضوعات مورد توجه برای مدیران این شرکت دانست.

https://pvst.ir/boq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو