skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سقف مبلغ دستور پرداخت در پایا به ۱۰۰ میلیون تومان تغییر کرد

۲۰ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بانک مرکزی سقف مبلغ دستور پرداخت پایا را به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داد و کف مبلغ دستور پرداخت ساتنا را نیز به ۵۰ میلیون تومان رساند.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، کف مبلغ دستور پرداخت‌های بین مشتری در ساتنا از ۱۵ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت و این تغییرات از ۲۵ دی‌ماه در شبکه بانکی اعمال می‌شود.

نامه بانک مرکزی برای پایا و ساتنا
بخشنامه بانک مرکزی برای تغییر سقف و کف ساتنا و پایا

از ۲۵ دی‌ماه (شنبه) مشتریان بانکی اگر بخواهند مبالغ کمتر از ۵۰ میلیون تومان را منتقل کنند باید از سرویس پایا استفاده کنند. همچنین سقف مبلغ دستورهای پرداخت پایا نیز از ۵۰ میلیون تومان به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

از ابتدا سامانه ساتنا با هدف انتقال وجه برای مبالغ بالاتر و سامانه پایا برای انتقال وجه در مبالغ خردتر و پرداخت‌های گروهی پیش‌بینی شده بود.

در خصوص چرخه‌های تسویه پایا در روزهای عادی (غیرتعطیل رسمی)، چرخه جدیدی در ساعت 17:45 به منظور تسویه دستورپرداخت‌های غیرشاپرکی افزوده خواهد شد.

طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته، دستورپرداخت‌های ساتنا و پایا با مبدأ و مقصد بانک مرکزی و همچنین دستورپرداخت‌های مربوط به تسویه وجوه پرداخت‌یاران، از شمول محدودیت‌های مبلغی ذکرشده مستثنی هستند. بدیهی است در صورت رعایت نکردن کنترل‌های برشمرده، وجه التزام سامانه‌های ساتنا و پایا اعمال خواهد شد.

https://pvst.ir/bnr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو