skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نصر تهران اعلام کرد: مشکل سقف و سابقه‌ واردات برای تامین کنندگان تجهیزات برطرف شد

۱۹ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

احسان زرین بخش

امکان افزایش سقف و سابقه‌ واردات برای تامین‌کنندگان تجهیزاتی که با اپراتورهای تلفن همراه یا بانک‌های خصوصی قرارداد داشته باشند، ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، احسان زرین‌بخش، عضو هیات مدیره‌ی این سازمان، در این‌ باره گفت: بر اساس گزارشی که اواسط تابستان سال جاری از برخی از اعضای سازمان دریافت کردیم، متوجه شدیم امکان افزایش سقف و سابقه‌ واردات برای تامین‌کنندگان تجهیزاتی که با اپراتورهای تلفن همراه یا بانک‌های خصوصی قرارداد داشته باشند وجود ندارد. به‌ عبارتی وزارت صمت تنها به افزایش سقف سابقه‌ تامین‌کنندگان دارای قرارداد با دستگاه‌های اجرایی اقدام می‌کند.

او با اشاره به اهمیت این موضوع برای تامین‌کنندگان تجهیزات در کشور ادامه داد: برای حل این موضوع، در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران پیگیری‌های لازم را با محمدصادق مفتح، قائم‌مقام وزیر صمت، آغاز کردیم و با هماهنگی رئیس سازمان نصر تهران، اولین جلسه‌ مذاکرات در مهر سال جاری برگزار شد. در این نشست ضمن تشریح مشکلات موجود، راهکارهایی از طرف برخی از اعضای هیات مدیره‌ نصر تهران ارائه شد.

عضو هیات مدیره‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با اشاره به مساعدت و همراهی قائم‌مقام وزیر صمت در این‌ باره افزود: برای رفع این مشکل، ۱۸ آبان سال جاری بخشنامه‌ای به‌ منظور نحوه‌ تشخیص و بررسی دستگاه‌های اجرایی از سوی آقای مفتح صادر شد.

زرین‌بخش در پایان گفت: به دلیل وجود ابهامات در بند ۲ این بخشنامه، مشکل تامین‌کنندگان اپراتورهای تلفن همراه و بانک‌های خصوصی همچنان پابرجا بود. با پیگیری‌های ما با بدنه‌ کارشناسی وزارت صمت و مکاتبات انجام‌شده در آبان و آذر سال جاری، در نهایت در ۲۲ آبان اصلاحیه‌ این بخشنامه صادر شد.

https://pvst.ir/bnk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو