skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کمپین «هدیه دانایی پادیوم» ویژه برنامه‌نویسان برگزار شد

۱۹ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمپین «هدیه دانایی» از سوی تیم پلتفرم «پادیوم» با هدف توسعه دانش و ارتقای سطح علمی دانشجویان و برنامه‌نویسان برگزار شد. پلتفرم پادیوم در گروه شرکت‌های «فناپ» و بر بستر «سرزمین هوشمند پاد» توسعه یافته است و به عنوان یک بازارچه ارائه‌دهنده API، سرویس‌های مختلفی از جمله زیرساخت‌های پرداخت الکترونیک، بیمه، حمل بار، هوش مصنوعی و غیره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی پاد، پادیوم با هدف حمایت از علاقه‌مندان به حوزه‌های برنامه‌نویسی و به مناسبت روز دانشجو، طی هفته‌های گذشته جشنواره‌ای به‌ نام «کمپین هدیه دانایی» برگزار کرد و به قید قرعه، جوایزی به دانشجویان رشته‌های رایانه و برنامه‌نویسان اهدا کرد. این کمپین که از سوی تیم پلتفرم پادیوم و به منظور توسعه دانش و ارتقای سطح علمی دانشجویان و برنامه‌نویسان برگزار شد، اولین گام جدی پادیوم هم در حوزه برنامه‌نویسی محسوب می‌شود.

از شرایط شرکت در این جشنواره، می‌توان به دنبال کردن (follow) صفحه اینستاگرام پادیوم و ذکر نام (mention) یک نفر زیر پست مربوط به کمپین دانایی اشاره کرد. در این کمپین، هدایایی مثل بسته‌های خرید از آکادمی آموزشی و معتبر یودمی (udemy) به برندگان اهدا شد. برندگان این رویداد می‌توانند به دلخواه خود، همراه فردی که در زیر پست منشن کرده بودند، هر کدام یک بسته خرید دوره یودمی و دوره‌های مرتبط با برنامه‌نویسی معادل ۴۰ یورو را در آکادمی یودمی تهیه کنند.

«یودمی» بستری اینترنتی برای آموزش آنلاین است که کار خود را از سال ۲۰۱۰ شروع کرده است و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزش برخط در جهان محسوب می‌شود. بیش از ۴۰ میلیون دانشجو در سراسر جهان از دوره‌های متنوع یودمی استفاده می‌کنند.

«سرزمین هوشمند پاد» هم طرح پلتفرم جامع و چندسویه «گروه مالی پاسارگاد» است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می‌‌دهد.

https://pvst.ir/bni

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو