skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کارگروه توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی را راه‌اندازی می‌کند

۱۸ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ دی ۱۴۰۰

برای رفع دغدغه‌های کسب‌وکارهای اینترنتی در حوزه‌های نوآورانه، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار است کارگروه نوآوری و توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی را با حضور بخش خصوصی و دعوت از دستگاه‌های مربوطه راه‌اندازی کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، پس از اجرای الزام اینماد برای پرداخت‌یارها و طرح برخی دغدغه‌ها در مورد دریافت اینماد از سوی کسب‌وکارهای اینترنتی، کارگروه نوآوری و توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی با حضور تشکل‌های مربوطه و دستگاه‌های تخصصی ذی‌ربط ایجاد خواهد شد.

کمیسیون فاوای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای‌، انجمن علمی تجارت الکترونیکی تهران، انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی، اتحادیه کشوری صنف کسب‌وکارهای مجازی و انجمن تجارت الکترونیکی تهران تشکل‌هایی هستند که در شکل‌گیری این کارگروه جدید حاضر خواهند بود.

این کارگروه قرار است به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های کارگروه مشورتی راهبری تجارت الکترونیکی فعالیت کرده و بر تسهیل فرایند صدور مجوز کسب‌وکارهای اینترنتی از سوی دستگاه‌های تخصصی ذی‌ربط و توسعه نوآوری و کاربردهای تجارت الکترونیکی در تعامل این دستگاه‌ها تمرکز کند.

کارگروه مشورتی راهبری تجارت الکترونیکی از سال گذشته با هدف بحث و تبادل نظر درباره اقدامات و پروژه‌های مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، دریافت نظرات بخش خصوصی و برقراری تعامل سازنده با حضور تشکل‌های فعال در حوزه تجارت الکترونیکی و کسب‌و‌کارهای برتر تشکیل شده است.

در آخرین جلسه کارگروه مشورتی راهبری تجارت الکترونیکی که ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ برگزار شد، نمایندگان پژوهشکده امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی و انجمن‌های بلاک‌چین ایران و فین‌تک حضور داشتند و به موضوع استفاده از فناوری زنجیره بلوکی (بلاک‌چین) در زمینه مالیات ستانی پرداخته شد.

 

https://pvst.ir/bn8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو