skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فراخوان سومین جشنواره نهال فین‌تک منتشر شد

۱۴ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ثبت‌نام سومین دوره از جشنواره نهال فین‌تک آغاز شد و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد. مراسم اختتامیه این جشنواره نیز ۵ اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره نهال فین‌تک، سومین دوره این جشنواره در روزهای پایانی ۱۴۰۰ با فرایندی متفاوت با دوره‌های پیشین برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند تا ۱۵ بهمن برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کنند.

درباره سومین دوره جشنواره نهال فین‌تک

در این دوره از جشنواره، مساله‌محوری (حل متناسب و متفاوت دغدغه‌های انسانی به شکل یک تجربه رضایت‌بخش)، غنی‌سازی واقعیت (ارائه یک تجربه غنی‌شده به کمک فناوری و اطلاعات) و طراحی انسان‌محور (نگاهی دقیق به تعاملات انسان و سیستم و خلق ارزشی نو در قالب یک تجربه ناب) به منظور ارزیابی اپلیکیشن، محصول و راهکارهایی که به رقابت وارد شوند معیارهای اصلی به شمار خواهند رفت.

در تمامی دوره‌ها افراد تاثیرگذار صنعت فین‌تک یکی از بخش‌های جذاب جشنواره بوده است. در این دوره نیز این بخش با تمرکز بر افراد تاثیرگذاری که نقش بسزایی در راستای رشد و تکامل صنعت فین‌تک داشته‌اند برقرار خواهد بود.

تولیدکنندگان محتوا در حوزه فین‌تک و تبر طلایی (جایزه ضدنوآوری) دو دسته جدید این جشنواره است.

ثبت‌نام

نمایندگان کسب‌وکارها و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سومین جشنواره نهال فین‌تک تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ به وب‌سایت فیناپ مراجعه کنند.

داوری جشنواره نهال فین‌تک

به منظور بهره‌مندی از خرد جمعی، بیش از ۷۰ کارشناس و متخصص از بخش‌های مختلف حوزه‌های مالی، بانکی و فین‌تک در آکادمی نهال فین‌تک گرد هم‌ آمده‌اند. داوری و ارزیابی شرکت‌کنندگان در فراخوان از سوی این آکادمی به‌ صورت آنلاین انجام خواهد شد.

مراسم اختتامیه

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیده‌های سومین جشنواره نهال فین‌تک پنجم اسفند ۱۴۰۰ به‌ صورت هیبرید (ترکیب آنلاین و حضوری) و با حضور مهمانان ویژه برگزار خواهد شد.

در این مراسم علاوه بر اعلام برگزیدگان سال، تندیس «تبرطلایی» به بزرگ‌ترین «ضدنوآوری» سال که تبری بر پیکر نهال نوآوری خواهد بود اهدا خواهد شد.

درباره «نهال فین‌تک»

این جشنواره رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به موضوع فین‌تک در ایران و معرفی مجموعه‌ای از محصول، راهکار و افراد موثر در این حوزه، برای رشد نوآورانه این صنعت می‌کوشد. جشنواره «نهال فین‌تک» برای نخستین‌ بار اسفند ۱۳۹۸ همزمان با یازدهمین رویداد فیناپ برگزار شد و دومین دوره آن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با نگاهی ویژه به اپلیکیشن و راهکارهای برتر در دوران همه‌گیری کرونا منتخبانی از بخش‌های مختلف حوزه فین‌تک را معرفی کرد.

https://pvst.ir/bmu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو