skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قطع برق بورس تهران را ۱۱ دقیقه خاموش کرد

میثم قاسمی تحریریه

۱۳ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ دی ۱۴۰۰

قطع شدن برق باعث شد معاملات بازار بورس تهران امروز (۱۳ دی) با ۱۱ دقیقه تاخیر آغاز شوند.

به گزارش پیوست، معاملات بازار سرمایه تهران که هر روز از ساعت ۹ صبح به صورت رسمی انجام می‌شوند، امروز با ۱۱ دقیقه تاخیر شروع شدند. مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس دلیل این اختلال را قطع شدن برق و از بین رفتن ارتباط با دیتاسنترهای بورس عنوان کرده است.

درباره اختلال در سامانه معاملاتی بورس TSETMC روح‌الله دهقان، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس، به پایگاه خبری سنا گفته است: سامانه‌ها از ابتدا روشن بودند و مشکلی نداشته‌اند، تنها برقراری ارتباط به دلیل قطعی برق ابتدای صبح با اختلال مواجه شد.

او تاکید کرده است: هسته معاملات از برق اضطراری و مسیرهای دوم برق برخوردار است، بنابراین، اختلال ایجادشده به هسته معاملات ارتباطی نداشته است.

۲۵ مهرماه نیز سایت TSETMC دچار اختلال شد و به مدت یک ساعت از دسترس خارج شد. در آن زمان به‌روزرسانی‌های زیرساخت‌های این سامانه دلیل اختلال عنوان شد.

 

https://pvst.ir/bm7
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو