skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

­­کمپ استارت‌آپی خانه نوآوری برگزار می‌شود

۵ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

­­کمپ استارت‌آپی خانه نوآوری به مدت ۶ هفته در ۲ ماه پایانی سال با ظرفیت ۱۵ تیم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی خانه نوآوری، کمپ استارت‌آپی فرایندی است که در آن تیم‌ها و افراد مستعد به کمک هم شروع به راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌کنند. در طول برپایی کمپ افراد می‌توانند سوالات خود را از مشاوران و متخصصان این حوزه بپرسند و همچنین امکان شرکت در کارگاه‌های آموزشی تخصصی نیز برای شرکت‌کنندگان فراهم است.

خانه نوآوری تصمیم دارد در دو ماه پایانی ۱۴۰۰ یک کمپ استارت‌آپی ۶هفته‌ای برگزار کند. در این کمپ شما می‌توانید با استقرار در فضای کار اشتراکی خانه نوآوری و شرکت در کارگاه‌های آموزشی تخصصی، در زمینه کسب‌وکار خود فعالیت کنید.

این کمپ شامل سه بخش آموزش، منتورینگ و انتقال تجربه است. با شرکت در این کمپ 46 ساعت آموزش و منتورینگ تخصصی در زمینه‌های مورد نیازتان دریافت خواهید کرد.

مصطفی نقی پورفر هم‌بنیان‌گذار فناپ، شاهین کاوه مدیر محصول سابق اسنپ، محمد جلالیان مدیر تپسل و مدیااد، مجید کمالو سرمایه‌گذار استارت‌آپ‌های همراه مکانیک، ژاکت و غیره بخشی از مدرسان انتقال تجربه این کمپ هستند. همچنین می‌توانید در کارگاه‌های تخصصی مورد نیازتان نیز شرکت کنید.

طراحی بیزینس مدل ایرانی، مفهوم MVP و لزوم اعتبارسنجی ایده، تیم‌سازی و کار تیمی، عوامل شکست استارت‌آپ‌ها و فروش و بازاریابی بخشی از سرفصل‌های این کمپ ۶هفته‌ای است.

همچنین تعدادی از موفق‌ترین بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های ایرانی نیز در بخش انتقال تجربه حضور دارند و تجربه خود را از راه‌اندازی استارت‌آپشان می‌گویند که عبارت‌اند از: حمیدرضا احمدی بنیان‌گذار ایوند، محسن حاجی‌زاده بنیان‌گذار ویترین‌نت، آدرینه خدابخشیان بنیان‌گذار ایسمینار، بهرام مشرفی بنیان‌گذار یوتوپین و آرمان صفایی بنیان‌گذار تریبون.

مخاطب کمپ استارت‌آپی خانه نوآوری، تیم‌ها و افراد مستعدی‌اند که به کارآفرینی و فضای استارت‌آپی علاقه دارند. از آنجا که ظرفیت این کمپ بسیار محدود است و فقط ۱۵ تیم می‌توانند حضور پیدا کنند، همه تیم‌های ثبت‌نامی در کمیته سرمایه‌گذاری خانه نوآوری مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا فقط تیم‌های مستعد در این کمپ حضور داشته باشند. بنابراین اگر علاقه‌مند به شرکت در کمپ استارت‌آپی و راه‌اندازی استارت‌آپ هستید، در کمپ استارت‌آپی خانه نوآوری پیش‌ثبت‌نام کنید.

https://pvst.ir/bjb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو