skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تفاهم‌نامه همکاری بین ایرانسل و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر امضا شد

۴ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تفاهم‌نامه همکاری در زمینه تحول دیجیتال بین ایرانسل و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز (۴ دی) تفاهم‌نامه «مشارکت و سرمایه‌گذاری در حوزه تحول دیجیتال» بین ایرانسل و شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با هدف افزایش بهره‌وری و هوشمندسازی صنایع مادر کشور و نیز به‌کارگیری پلتفرم‌های فناورانه در حوزه‌های پتروپالایشی، فلزی-معدنی، سلامت دیجیتال، انرژی و کسب‌وکارهای نوین مالی، امضا شد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر یک هلدینگ چند رشته‌ای توسعه‌ای و دارای مالکیت کنترلی در شرکت‌های حوزه پتروشیمی، پالایشی، معدنی- فلزی، مالی و فناوری‌اطلاعات و… است.

از اهداف کلان این تفاهم‌نامه، می‌توان به ارائه خدمات نوین بر بستر 5G با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و تحلیل کلان‌داده در صنایع مادر اشاره کرد. ایجاد زیرساخت امن، پایدار و روزآمد برای صنایع مادر، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و تبادل داده‌ها در صنایع پتروپالایشی، فلزی-معدنی و انرژی، ایجاد کسب‌وکارهای جدید مرتبط با فناوری‌‌های مالی، سرمایه‌گذاری مشترک در استارتاپ‌های حوزه هوش مصنوعی، کلان داده، فینتک و اینترنت اشیا و همکاری متقابل و هم‌افزایی در زمینه خلق ارزش و توسعه فناوری‌های نوین در حوزه هوشمندسازی، از جمله دیگر اهداف این همکاری است.

شرکت سرمایه‌گذاری دی به عنوان متولی سرمایه‌گذاری نوآورانه در گروه غدیر و مجموعه ایرانسل‌لبز به عنوان بازوی نوآوری و توسعه پلتفرم‌های مغزافزاری ایرانسل، فرآیند تحقق موارد مطروحه در تفاهم‌نامه را راهبری و اجرایی می‌کنند.

https://pvst.ir/bj1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو