skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس «هتل» مستر بلیط فعالیت خود را آغاز کرد

۲۸ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرویس جدید «هتل» مستر بلیط، سامانه آنلاین خرید بلیت هواپیما و قطار و اتوبوس، به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مستر بلیط، مدیر محصول هتل مستر بلیط عارفه افشارنژاد در این مورد گفت: «مستربلیط سرویس‌های متنوعی در زمینه خرید بلیت هواپیما و قطار و اتوبوس ارائه می‌دهد. بر اساس تعداد خرید برخی از مشتریان وفادار و درخواست‌های آنها، از ما خواسته شد تا این بخش را به سرویس خود اضافه کنیم. در این زمینه نیازسنجی هم صورت گرفته بود؛ اما به خاطر شیوع کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده با احتیاط بیشتری برای راه‌اندازی این بخش پیش رفتیم.»

او ادامه داد: «۲۳ مردادماه بخش هتل راه‌اندازی شد؛ اما از نظر تامین هتل ضعف داشتیم به همین خاطر در تلاش بودیم تا با برخی از تامین‌کننده‌های قوی همکاری کنیم. ۲ ماه پیاده‌سازی API برای تامین‌کننده‌ها به طول انجامید و بالاخره آبان‌ماه بخش هتل به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.»

به گفته افشارنژاد سرویس هتل مستربلیط تا این لحظه با ۷۰۰ هتل همکاری می‌کند. او همچنین بیان کرد: «در یکسری از شهرها اقامتگاه و بومگردی هم داریم؛ اما تمرکز اصلی ما روی هتل است. چون قرار است سرویس اقامتگاه به صورت جداگانه راه‌اندازی شود و انواع اقامتگاه‌‌ها و بومگردی‌ها زیرمجموعه آن بخش قرار می‌گیرند.»

آنطور که افشارنژاد می‌گوید بیشترین فروش این سرویس در شهرهای تهران، مشهد، کیش، قشم، اصفهان و تبریز است. او تاکید می‌کند که این سرویس تقریبا درتمام شهرهای کشور فعال است و کاربران در انتخاب هتل با تنوع مناسبی روبرو هستند.

https://pvst.ir/bhp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو