skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مرکز داده هوشمند تبیان به مدت ۱۵ دقیقه قطع شد

سمانه سمیع تحریریه

۲۱ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

مرکز داده هوشمند تبیان امروز (۲۱ آذر ۱۴۰۰)، با وجود فعال بودن برق اضطراری، به علت قطعی برق منطقه به مدت ۱۵ دقیقه دچار قطعی و اختلال شد.

روابط عمومی هوشمند تبیان در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد: «قطعی ۱۵ دقیقه‌ای دیتاسنتر هوشمند تبیان به علت قطع برق منطقه‌ای بوده است و به دلیل حساسیت بالای سایت‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط با مرکز داده تبیان، تیم فنی هوشمند تبیان به‌ سرعت وارد عمل شده و به کمک برق‌های اضطراری و ژنراتورها شرایط را به حالت عادی بازگرداندند.»

شرکت هوشمند تبیان ضمن عذرخواهی بابت قطعی پیش‌آمده گفت: «این رخداد، اولین بار در طی یک دهه از فعالیت مرکز داده تبیان رخ داده است و ضمن عرض پوزش از اختلال به‌وجودآمده به اطلاع می‌رسانیم تیم تبیان تمام تلاش خود را جهت حفظ پایداری و امنیت مرکز داده به کار خواهد بست.»

شرکت هوشمند تبیان در حوزه‌های مختلف فناوری مانند مرکز داده، پرداخت الکترونیکی، طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای امنیت اطلاعات، سرویس‌های نگهداری زیر ساخت شبکه تلفن همراه فعالیت می‌کند.

https://pvst.ir/bfy
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو