skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بانک پاسارگاد، برترین بانک سال کشور به انتخاب نشریه بنکر

۱۵ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بانک پاسارگاد به عنوان برترین بانک ایرانی ۲۰۲۱ از طرف نشریه بنکر انتخاب شد. این نشریه که وابسته به Financial Times است با در برداشتن اطلاعات بیش از چهار‌ هزار بانک از سراسر جهان بنیه مالی، عملکردی و درجه سلامت بانک‌ها را از طریق ارزیابی شاخص‌هایی مانند میزان سرمایه پایه، نسبت کفایت سرمایه و سایر نسبت‌‌های سوددهی و عملکردی در مقابل رقبا ترسیم می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی پاد، در ارزیابی ۲۰۲۱ بانک‌های کشورهای خاورمیانه، نشریه بنکر با در نظر گرفتن شاخص‌های عملکردی، مالی و فناورانه مربوط به کسب‌وکار، بانک پاسارگاد را با توجه به سرمایه‌گذاری در زمینه «بانکداری دیجیتالی» و «سرزمین هوشمند پاد» به‌ عنوان برترین بانک سال کشور انتخاب کرده است.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه گروه مالی پاسارگاد است که راهکارهایی از جمله احراز هویت یکپارچه (SSO)، حساب دیجیتالی، فضای ذخیره‌سازی ابری و سرویس‌های بانکی و پرداخت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

نشریه بنکر سرزمین هوشمند پاد را پلتفرمی خوانده است که می‌تواند در حکم یک اکوسیستم به تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای مرتبط خدمت‌رسانی کند.

طبق یادداشت بنکر، بانک پاسارگاد در تلاش است با اتکا بر پلتفرم سرزمین هوشمند پاد مجموعه‌ای از سرویس‌های نرم‌افزاری، زیرساختی و سازمانی را در حوزه‌های متنوع فین‌تک، آموزش، انرژی، سلامت، گردشگری و غیره ارائه کند و به همین ترتیب دامنه مشتریان خود را گسترش دهد.

به گزارش بنکر، در ۲۰۲۰ بانک پاسارگاد پلتفرم بازارچه API پادیوم را معرفی کرده که رابط‌های کاربردی برنامه‌نویسی معتبر و گسترده‌ای را در حوزه فین‌تک و سایر حوزه‌ها ارائه می‌دهد. به کمک پادیوم تمام کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک مرتبط به حوزه‌های فعال سرزمین هوشمند پاد، می‌توانند از راهکار API برای توسعه خدمات خود بدون نیاز به هزینه و زمان اضافی بهره ببرند.

در پایش نشریه بنکر، شاخص‌های غیرمالی از جمله ابتکارات استراتژیک بانک در ایجاد مزیت رقابتی، محصولات نوآورانه و خدمات جدید در حوزه بانکداری، تلاش‌های بانک برای توسعه کسب‌وکارهای نو، اقدامات انجام‌شده در زمینه فناوری‌های مالی و بانکی (فین‌تک) و در نهایت سرمایه‌گذاری‌های جدید برای گسترش دایره خدمات بانک نیز به‌ دقت ارزیابی می‌شوند، که پروژه «سرزمین هوشمند پاد» موارد یادشده را پوشش داده است.

https://pvst.ir/be7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو