skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کاربران بلوبانک یک روز در هفته کارمزد تراکنش پرداخت نمی‌کنند

۹ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

کاربرانی که امروز (سه‌شنبه نهم آذر ماه) با اپلیکیشن بلوبانک تراکنش‌های خود را انجام دهند، هزینه‌ای بابت کارمزد پرداخت نخواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، کارمزد تمام تراکنش‌هایی که در سه شنبه ۹ آذر انجام می‌شود، جمع شده و فردای آن روز به حساب کاربران باز گردانده می‌شود. در این طرح محدودیتی برای تعداد تراکنش‌ها وجود ندارد و شامل کارمزد تمامی تراکنش‌های انجام شده در روز سه‌شنبه نهم آذر می‌شود.

بر همین اساس بلوبانک طرحی را برنامه‌ریزی کرده تا کاربران این نئوبانک یک روز در هفته بدون کارمزد، تراکنش‌های خود را انجام دهند. تاریخ و روز برگزاری این طرح از طریق اپلیکیشن بلوبانک به اطلاع کاربران می‌رسد.

بلوبانک، از سال ۱۳۹۸ به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه «نئوبانک» ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. به تازگی تعداد کاربران اپلیکیشن بلوبانک از مرز ۸۰۰ هزار نفر عبور کرد و تاکنون آمار بیش از ۲۲ میلیون تراکنش در این نئوبانک ایرانی به ثبت رسیده است.

ارائه خدمات یکپارچه برای عموم جامعه، افزایش شفافیت، سهولت دسترسی به خدمات بانکی، تحقق عدالت اجتماعی و اثربخشی بانک‌ها مهم‌ترین اهداف بلوبانک به شمار می‌رود. علاوه بر این «کاهش هزینه‌های بانکداری و افزایش بهره‌وری» هم به عنوان یکی از اهداف اصلی بلوبانک است.

https://pvst.ir/bcl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو