skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ارتقا قابلیت‌های سلامتی و شخصی‌سازی ساعت‌های هوشمند گلکسی Watch سامسونگ

۲ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 دارندگان ساعت‌های هوشمند گلکسی Watch، گلکسی Watch Active، گلکسی Watch Active2 و گلکسی Watch3 با به‌روزرسانی جدید از ۲۴ آبان ماه می‌توانند از ویژگی‌های جدید استفاده کنند و از صفحه‌های جدید ساعت برای شخصی‌سازی تجربه ساعت هوشمند خود بهره‌مند شوند. در ادامه برخی از ویژگی‌های ارائه شده به‌روزرسانی جدید این گجت پوشیدنی را مرور می‌کنیم.

تشخیص سقوط پیشرفته در حال حرکت و سکون

به گزارش روابط عمومی سامسونگ، قابلیت تشخیص سقوط برای زمان‌هایی که کاربر در حال فعالیتی مثل دویدن یا پیاده‌روی است و زمین می‌خورد و دچار مشکل می‌شود، طراحی شده است. به‌روزرسانی جدید با آمدن به گلکسی Watch Active2 و گلکسی Watch3، به شما این امکان را می‌دهد که حساسیت تشخیص سقوط (Fall Detection) را بالاتر ببرید و حتی می‌توانید تشخیص سقوط در حالت ساکن ایستادن را انتخاب کنید. هنگامی که سقوط تشخیص داده شود، ساعت شما یک پیام اضطراری کمک (SOS) به مخاطبین از پیش انتخاب شده ارسال می‌کند و باعث می‌شود کمک مورد نیاز در اسرع وقت به کاربر برسد.

 ورزش گروهی با به‌روزرسانی «چالش گروهی»

چالش گروهی به کاربران این امکان را می‌دهد بدون توجه به اینکه چقدر از یکدیگر دورند، با دوستان خود ورزش کنند. آنها با به‌روزرسانی جدید می‌توانند دوستان یا اعضای خانواده خود را به یک چالش اضافه کنند و به صورت گروهی یا فردی با هم به رقابت بپردازند تا ببینند چه کسی می‌تواند جلوتر یا سریع‌تر پیش برود.

بینش جامع‌تر نسبت به سلامتی

سری گلکسی Watch مجموعه وسیعی از ویژگی‌های سلامت را معرفی کرده است؛ از بررسی ضربان قلب و اندازه‌گیری اکسیژن خون گرفته تا مدیریت خواب و استرس. علاوه بر آن، با استفاده از پایش فشار خون (BP) و الکتروکاردیوگرام (ECG) در بازارهای منتخب، کاربران گلکسی Watch می‌توانند از پایش دقیق سلامت بهره ببرند و از طریق برنامه Health Monitor سامسونگ، بینش عمیق‌تری در مورد سلامت کلی خود کسب کنند.

برنامه Health Monitor سامسونگ در حال حاضر در ۴۲ بازار از جمله استرالیا، جمهوری آذربایجان، پاراگوئه و گرجستان در دسترس است. اخیراً در گلکسی Watch4 و در چهار بازار جدید معرفی شده و بعد از آن در گلکسی Watch Active2 و گلکسی Watch3 نیز در دسترس قرار گرفت.

صفحه‌های ساعت متنوع

صفحه‌های ساعت گلکسی Watch راهی ساده برای انعکاس استایل و شخصیت کاربران محسوب می‌شود. اکنون ۱۰ صفحه ساعت، که برای اولین بار در گلکسی Watch4 راه اندازی شد، در دسترس است.

صفحه‌های متنوع برای ساعت‌های سامسونگ

برخی از صفحه‌های جدید ساعت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با ضربه زدن روی صفحه ساعت، امکان انتخاب بین پس زمینه‌ها یا رنگ‌های مختلف را می‌دهد.

https://pvst.ir/b9h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو