skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وکیل مدیرعامل کرپیتولند: سینا استوی تقریبا آزاد شده است

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۲ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل کرپیتولند سینا استوی آزاد شد

بعد از گذشت ۶ ماه از بازداشت پر سرو صدای مدیرعامل کریپتولند و بلوکه شدن حساب کاربران این صرافی، سینا استوی، مدیرعامل کریپتولند با انتشار فایل صوتی خبر از آزادی خود داده است. هرچند وکیل سینا استوی آزادی او را به صورت قطعی تایید نکرد و گفت او تقریبا آزاد شده است.

وکیل سینا استوی در گفت‌وگو با پیوست انتساب فایل صوتی منتشر شده روی شبکه‌های اجتماعی به مدیرعامل کریپتولند را تایید می‌کند. حسن فتحی بادی بدون تایید مستقیم آزادی وی گفت: «تمامی گفته‌های فایل صوتی صحت داشته و خبرهای خوبی برای کاربران سایت کرپتولند در راه است.»

به گفته او کاربرانی که پیش از این در کریپتولند حساب داشتند به زودی قادر خواهند بود با مراجعه به سایت کریپتولند، به حساب خود دسترسی داشته باشند.

به نظر می‌رسد سینا استوی به صورت تحت‌الحفظ از زندان خارج شده و در حال فعالیت در دفتر کریپتولند است.

سینا استوی در پیام صوتی که در کانال گروه طرفدارانش به اشتراک گذاشته شده است، به صراحت اعلام می‌کند که برای کسانی که پیش از دستگیری اون توکن BRG خریداری کرده‌اند هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت. او علاوه بر این وعده افزایش قیمت را به دارندگان این توکن داده است.

پس از دستگیری  سینا استوی، سایت کریپتولند بسته و دارایی تمام کاربران بلوکه شد. در آن زمان اعلام شد که تمامی کاربران باید برای تعیین تکلیف سرمایه‌شان، اطلاعات و جزییات دارایی خود را به طور کامل در سایت گرداب وارد کنند. با وجود اینکه ذبیح‌الله خداییان،‌ سخنگوی قوه قضائیه در شهریورماه خبر از توزیع ۱۳۰ میلیارد تومان به زیان‌دیدگان کرپیتولند داده بود، گفته می‌شود که هنوز اکثر کاربران این سایت دارایی خود را دریافت نکرده اند و حتی در طول ماه‌های گذشته چندین بار دست به تجمع اعتراضی زدند.

در چنین شرایطی سینا استوی می‌گوید که تمامی این دارایی‌ها به مردم بازخواهد گشت و برای جبران این ضرر، کریپتولند پس از بازگشت دوباره خود تا دو ماه هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نخواهد کرد.

او در این پیام صوتی تاکید می‌کند: «این توکن به زودی روی بلاک‌چین سوآپ خواهد شد و تا زمانی که اعلام نشده از هرگونه خریدوفروش این توکن خودداری کنید.» سینا استوی اشاره می‌کند تا سوآپ کامل دو تا سه هفته طول خواهد کشید.

او با بیان اینکه پس از جذب نیروی دوباره و بازسازی زیرساخت‌ها این صرافی دوباره مشغول به کار خواهد شد، تاکید کرده است که به زودی در صفحه اینستاگرام خود، برای پاسخگویی به شایعات لایو برگزار خواهد کرد.

ارتباط سینا استوی با رئیس دولت نهم و دهم پس از دستگیری او حاشیه‌ساز شده بود و هنوز هیچ توضیح رسمی از سوی دادستانی و هیچ‌کدام از مراجع قضایی در خصوص چگونگی آزادی وی و دلایل این آزادی صادر نشده است.

 

https://pvst.ir/b43
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو